Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Za kierownicą bmw pod wpływem narkotyków

Kierowca samochodu bmw napotkanego przez policjantów na jednej z ulic Sztumu sprawiał wrażenie swą jazdą, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Okazało się, że jest trzeźwy, za to pod wpływem narkotyków. Środki odurzające miał też w samochodzie. Mężczyzna został zatrzymany.
Kierowca bmw nie dość, że miał narkotyki w samochodzie, to wcześniej przyjął środki odurzające (Fot. KPP Sztum)

Na jednej z ulic Sztumu policjanci spostrzegli samochód bmw, którego kierowca prowadził w takim stylu, że funkcjonariusze powzięli podejrzenie, iż kierujący znajduje się pod wpływem alkoholu. Pojazd zatrzymano do kontroli. W trakcie interwencji 33-letni kierowca zachowywał się bardzo nerwowo, na zadawane pytania odpowiadał nielogicznie. Przeprowadzono badanie na obecność w jego organizmie środków odurzających. Test wykazał amfetaminę. 

Malo tego, mężczyzna w kieszeni kurtki również miał schowaną amfetaminę. Narkotyki zabezpieczono i przekazano do badań przez biegłych.

33-latek trafił do policyjnego aresztu, zatrzymano mu prawo jazdy. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Posiadanie narkotyków to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama