Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obejrzyj smocze łodzie i przy okazji bezpłatnie się zbadaj

Żuławskie Regaty Smoczych Łodzi o Puchar Smoczej Aury zostaną rozegrane w sobotę na wodach Martwej Wisły w Marinie Błotnik. Awizowany jest start osad reprezentujących ponad 20 klubów z Polski oraz Litwy. Obok zawodów prowadzone będą staraniem Szpitali Pomorskich bezpłatne badania profilaktyczne. Warto skorzystać!
Obejrzyj smocze łodzie i przy okazji bezpłatnie się zbadaj

Autor: mat.prasowe

VI Żuławskie Regaty Smoczych Łodzi o Puchar Smoczej Aury rozpoczną się w sobotę o godzinie 9. Planowane są wyścigi smoczych łodzi na dwóch dystansach - 150 m i 1000 m oraz w czterech kategoriach: Junior, Open, Woman i Mixt.

W przerwach między kibicowaniem wioślarzom skorzystać można będzie z dodatkowych atrakcji. Szpitale Pomorskie organizują własną strefę, w której wykonywane będą bezpłatne badania profilaktyczne. Od godz. 13. do 17. prowadzone będą porady i konsultacje dermatologiczne, badania dermatoskopowe. Ponadto badania ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy we krwi. 

To nie wszystko - w strefie dla dzieci Fundacji Przyjazna Edukacja wiele animacji, zabaw i gier. W strefie Proteinowego Klubu Odżywiania zaplanowano doradztwo na temat treningu i żywienia, a także profilaktyczne badania składu ciała.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama