Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Wypadek w gminie Brusy! Droga zablokowana, interweniuje śmigłowiec LPR

Dwie osoby zostały poszkodowane w poniedziałek, 21 sierpnia w zderzeniu samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 235 w gminie Brusy. Droga jest zablokowana. Na miejscu interweniuje m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
LPR, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

Wypadek w Gacniku! Dwie osoby ranne

Do wypadku doszło w poniedziałek 21 sierpnia ok. godz. 15.05. Służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 235. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Gacnik w gminie Brusy.

– Dwie osoby odniosły obrażenia na skutek czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dostęp do poszkodowanych wykonywany jest przy użyciu narzędzi hydraulicznych – informuje bryg. Łukasz Płusa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. – Droga jest całkowicie zablokowana. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach organizują objazdy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek motorowerzysty w powiecie bytowskim!

Oprócz policjantów, na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Do akcji zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka