(fot. Daniel Jaroszek | Sony Music Polska) 

Dawid Podsiadło wraca do Gdańska! Jesienią zagra w Ergo Arenie

Pod koniec października rusza POSTprodukcja TOUR, trasa koncertowa Dawida Podsiadło dedykowana nadchodzącemu albumowi. Najpopularniejszy polski wokalista w Ergo Arenie wystąpi ponownie 5 listopada, a bilety do otwartej sprzedaży trafią już w najbliższy czwartek, 23 czerwca o godz. 12:00.
Redakcja
Zawsze Pomorze
21.06.2022 / 19:09

Dawid Podsiadło w Gdańsku. Nowa trasa koncertowa

Koncerty Dawida Podsiadło to zawsze wyjątkowe wydarzenia. Wiele z nich gromadzi nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów, a bilety wyprzedają się na pniu, czego dowodem jest aktualna seria stadionowych występów. Jesienią artysta ponownie rusza w trasę.

- W piątek o północy premiera singla. Pierwszego z WIELU. Tytuł singla to POST. Niemożliwe? A jednak! No ale jak singiel, to chyba jakaś płyta, tak? Oczywiście że tak. Jesienią. Cała płyta. No jak płyta to chyba jakaś trasa, czy źle mówię? Wiadomo że dobrze i jesienią będzie też trasa. Od nazwy pierwszego singla nazywa się POSTprodukcja. Zagramy tam premierowo cały nowy album.” – zapowiedział na swoim Facebooku muzyk.

Dawid Podsiadło w Gdańsku. Gdzie kupić bilety?

 

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już 22 czerwca o godz. 12:00 >>> TUTAJ. Dostępne w tym czasie wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci Allegro posiadający Allegro Smart!, w tym użytkownicy Smart! Student oraz Smart! na Start. Regularna sprzedaż pierwszej transzy biletów za pośrednictwem strony eBilet.pl ruszy 23 czerwca o godz. 12:00. Druga pula biletów trafi do sprzedaży 24 czerwca, również o 12:00.

(fot. Sony Music Polska) 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze