Lech Wałęsa wynurza się z piany, internauci komentują! „Jak anioł ze skrzydłami albo władca mórz i oceanów”

Lech Wałęsa znowu rozbawił internautów. Tym razem zamieścił fotkę jak pławi się w leczniczej pianie.
Ryszarda
Wojciechowska
1.05.2023 / 18:34

Lech Wałęsa nie raz udowodnił, że ma poczucie humoru na swój temat. I że lubi zaskakiwać nie tylko swoimi wypowiedziami, ale także zdjęciami. Tak było przed dwoma dniami, kiedy w mediach społecznościowych zamieścił fotkę, jak cały po uszy zanurzony jest w pianie. Zdjęcie zrobiono w Lądku Zdroju, gdzie były prezydent pracuje nad lepszą formą przed swoimi 80 urodzinami. Sam Lech Wałęsa w opisie postu napisał: Sanus Per Aquam”, co po łacinie oznacza zdrowy przez wodę”.

Internauci widząc prezydenta wynurzającego się z piany, komentują, że to… Lechu do śmiechu. Ta fotka na profilu prezydenckim FB doczekała się kilkunastu tysięcy kliknięć i ponad tysiąca komentarzy.

Jednym z komentujących był ksiądz Kazimierz Sowa, który pod tym zdjęciem napisał: Pan prezydent wygląda jak jakiś anioł ze skrzydłami”. Ktoś inny dodał, ze raczej jak: Władca mórz i oceanów”.

Lech Wałęsa lubi relacjonować w mediach społecznościowych wydarzenia ze swojego życia. Dzieli się sprawami ważnymi i mniej poważnymi, jak pobyt wypoczynkowy w Lądku Zdroju. Poza tym zdjęciem w wannie, były prezydent zamieścił też z obecnego pobytu w Lądku ujęcie przy stole z podpisem: „Poranek w Alhambrze i po śniadaniu”. A na stole tylko same owoce.

Lech Wałęsa regularnie jeździ na zabiegi rehabilitacyjne do uzdrowiska w Lądku-Zdroju. Nie raz przyznawał, że to jego ulubione miejsce. Trzy lata temu podczas takiego pobytu były prezydent zamieścił z kolei galerię zdjęć z filmikiem, na którym widać jak „sto lat” śpiewa mu Stanisław Soyka. Obaj mieli na sobie koszulki z napisem Konstytucja”. Były też inne zdjęcie, na których można było obejrzeć jak Lech Wałęsa siedzi nad talerzem z kremem z pieczonego buraka albo z marchewki i nad jajecznicą z... kalafiora. Ktoś żartobliwie wtedy napisał: „A może tak hyc przez płot i na schabowego?”.

Tym razem było hyc do wanny.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze