Śmiertelny wypadek w powiecie słupskim! Nie żyje jedna osoba

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 6 w pow. słupskim. Przyczyną tragicznego zdarzenia było czołowe zderzenie osobowego forda z ciężarowym renault. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin.
Karol
Uliczny
7.03.2023 / 10:29

Zgłoszenie o wypadku na wysokości Runowa, w pow. słupskim, wpłynęło do służb ratunkowych we wtorek, 7 marca, ok. godz. 8.45. Interweniujący na krajowej „6” policjanci ustalili wstępnie, że jadący w stronę Lęborka ford, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renaultem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca osobówki. Na miejscu pracuje m.in. pięć zastępów straży pożarnej.

- Droga w tym miejscu jest zablokowana – informuje mł. asp. Jakub Bagiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. - Policjanci wyznaczyli objazdy. W Nowej Dąbrowie, jadący w stronę Gdańska, kierowani są w stronę Czarnej Dąbrówki. Natomiast jadących w kierunku Słupska, w miejscowości Pogorzelice, policjanci kierują w stronę Cewic i Czarnej Dąbrówki. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać kilka godzin.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności na drogach i stosowanie się do sygnałów oraz poleceń wydawanych przez służby.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze