(fot. KMP Sopot)

Ukradła whisky, była poszukiwana za inne kradzieże

W jednym ze sklepów w Sopocie ukradła butelkę whisky. Szybko wyszło na jaw, że kobieta jest poszukiwana przez sąd za inne przestępstwa.
Redakcja
Zawsze Pomorze
21.04.2022 / 11:46

W środę, 20 kwietnia, w godzinach popołudniowych dyżurny sopockiej policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów ujęto złodzieja. Skierowani na miejsce policjanci prewencji zatrzymali 34-letnią kobietę i potwierdzili, że ukradła butelkę whisky o wartości blisko 150 złotych.

- W wyniku sprawdzenia w policyjnych systemach funkcjonariusze ustalili też, że kobieta od kilkunastu dni jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Zgodnie z nakazem doprowadzenia wystawionym przez sąd ma ona do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży - informuje asp. szt. Lucyna Rekowska, rzeczniczka Komendy Miejskiej w Sopocie. 

Zatrzymaną 34-latkę policjanci doprowadzili do sopockiej komendy i osadzili w policyjnym areszcie. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusz z ogniwa wykroczeń na podstawie zebranych dowodów ogłosił jej zarzut kradzieży alkoholu i w tej sprawie policjanci skierują do sądu wniosek o ukaranie kobiety. Po nocy spędzonej w policyjnej celi poszukiwana kobieta została dziś przewieziona do aresztu śledczego, by odbyć zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze