Filip Tłustochowicz i Jan Hofman

Filip Tłustochowicz (po lewej) i Jan Hofman zapraszają na ZOO Festiwal w Gdańsku

ZOO Festiwal w Gdańsku. Zwierzęta na stadionie

Jan Hofman i Filip Tłustochowicz to dwaj nastolatkowie z Gdańska, którzy pomagają w organizacji imprezy pod nazwą „ZOO Festiwal”. Wydarzenie w sobotę, 30 września zacznie się na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku.
Adam
Mauks
29.09.2023 / 16:07

ZOO Festiwal w Gdańsku już w ten weekend

Janek kształci się w systemie edukacji domowej i interesuje go marketing w sieci, Filip zaczyna I rok studiów na SGH w Warszawie. Jego też interesują nowe technologie. Obaj mocno zaangażowali się w marketing imprezy ZOO Festiwal.

Mają wiele zainteresowań, bo Janek trenował jeszcze niedawno piłkę nożną i rugby w RC Lechia Gdańsk. Filip przez wiele lat trenował pływanie, potem były tenis, a także tenis stołowy w gdańskim MRKS. Kibicują Idze Świątek i reprezentacji polskich siatkarzy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Widowiskowe pokazy sprawności psów w Gdyni

Pozornie ich zainteresowania nie mają wiele wspólnego z festiwalem na Polsat Plus Arenie, ale...

– Bardzo nam zależało, żeby informacja o tej imprezie dotarła do jak największej liczby osób. To wymagało dużego wsparcia ze strony naszych grup na profilach społecznościowych – mówią Janek i Filip. – Mamy na Facebooku jedną z większych grup związanych z modą, tam łączymy ludzi zainteresowanych różnymi tematami, zachęcamy naszą społeczność, by wzięła udział w wydarzeniu, które współorganizujemy. Cieszymy się, że sporo osób się tym zainteresowało, bo sami się w to wciągnęliśmy i zaproponowaliśmy to swoim znajomym. Zależy nam by ludzie przyszli z rodzinami i miło spędzili czas.

Jan i Filip cieszą się, że w festiwalu weźmie udział znany influencer Kamil In Travel, który dużo wie o zwierzętach i potrafi o nich świetnie opowiadać.

– Nam też od lat towarzyszyły w domu zwierzęta, dlatego mocno się zaangażowaliśmy w organizacje ZOO Festiwalu – dodają młodzi gdańszczanie. – Zaangażowaliśmy naszą społeczność, a to są często osoby bardzo młode, od 15. do 23. roku życia, wiele z nich odpowiedziało nam, że będzie na tej imprezie. Chyba to jest dowód, że takie działania są skuteczne. Na pierwszy rzut oka moda street wear nie ma zbyt wiele wspólnego ze zwierzętami, ale wielu naszych „modowych” znajomych bardzo się tym wydarzeniem zainteresowało.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kaszubska Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show w Chojnicach

Zdaniem Janka i Filipa, ZOO Festiwal to idealny czas oraz miejsce, by spędzić go z rodziną.

Jan Hofman i Filip Tłustochowicz
organizatorzy ZOO Festiwalu w Gdańsku

Tego typu doświadczenie to jednak rzadkość, bo będzie tam można zobaczyć i poznać zwierzęta z całego świata. Dla nas najważniejszy jest kontakt z tymi zwierzakami i mamy nadzieję, że to będzie też niezapomniane doświadczenie dla gości festiwalu na Polsat Plus Arenie.

ZOO Festiwal w Gdańsku. Co można zobaczyć?

ZOO Festiwal to zwierzęta, prelekcje, pokazy i atrakcje dla dzieci. Początek imprezy w sobotę, 30 września o godz. 10. Potrwa do niedzieli do godz. 18.

Szczegóły TUTAJ.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze