Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa

Wejherowo: Aresztowani za 25 kg narkotyków! Były w mieszkaniach, samochodach i „magazynie”

Aż 25 kilogramów amfetaminy, kokainy, marihuany, extasy i MDMA mieli w mieszkaniach, samochodach i „magazynie” w powiecie puckim. Dwóch mężczyzn, bo o nich mowa, trafiło do aresztu podejrzanych o wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków.
Wejherowo – Posiadali około 25 kilogramów narkotyków – zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy, pies Lola do wykrywania narkotyków
Posiadali około 25 kilogramów narkotyków, zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy

Autor: KWP Gdańsk

Mieli w mieszkaniach, samochodach i „magazynie” 25 kg narkotyków!

– W minionym tygodniu kryminalni z Rumi zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków w domu, samochodzie oraz innych pomieszczeniach przez nich użytkowanych. Łącznie mundurowi zabezpieczyli około 25 kilogramów narkotyków, w tym amfetaminę, kokainę, marihuanę, extasy i MDMA. W działaniach brał także udział funkcjonariusz Krajowej Administracji Skarbowej z psem Lola do wykrywania narkotyków – relacjonuje w poniedziałek, 4 września mł. asp. Łukasz Kirkuć z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dwóch słupszczan zatrzymanych z narkotykami za 350 tysięcy złotych

Jak się dowiadujemy, obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do wejherowskiej komendy, a sąd tymczasowo aresztował 21- i 22-latka na okres 3 miesięcy. Działania w sprawie, obok funkcjonariuszy KAS, wykonywali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Rumi. Początkowo odkryli oni niewielkie ilości narkotyków w mieszkaniu podejrzanych. Kolejne zakazane substancje psychoaktywne zostały znalezione w samochodach należących do mężczyzn, a następnie – w pomieszczeniach użytkowanych przez nich na terenie powiatu puckiego.

– Do sprawy zabezpieczono ponad 90 tys. zł. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. W sobotę przed południem sąd tymczasowo aresztował ich na okres 3 miesięcy – wskazuje mł. asp. Łukasz Kirkuć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Narkotyki w bananach w sklepach na całym Pomorzu

Warto przypomnieć, że za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa