Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gdańsk: Zaginiona 79-latka została odnaleziona!

79-latka z Gdańska została odnaleziona! Kobieta w niedzielę, 17 września wyszła z mieszkania i ślad po niej zaginął. Policja prosiła o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznały zaginioną lub mogły udzielić informacji na jej temat.
policja

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Aktualizacja

godz. 17:10

79-letnia mieszkanka Gdańska została odnaleziona.

– Policjanci odnaleźli ją dziś około godziny 15:00 na ul. Hynka, dzięki sygnałowi od osoby, która przeczytała komunikat o poszukiwaniach zaginionej kobiety. 79-letnia gdańszczanka została przekazana pod opiekę rodzinie. Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w poszukiwania – poinformowała podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

Zaginęła 79-latka z Gdańska!

Policjanci z komisariatu przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku szukają 79-latki. Kobietę ostatni raz widział jej syn w niedzielę, 17 września. W poniedziałek, 18 września natomiast około godziny 9:00 do gdańszczanki przyszedł pracownik MOPR-u i stwierdził, że kobiety nie ma w domu. 79-latka do tej pory nie wróciła do mieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wypadek na ul. Kontenerowej w Gdańsku. Ranna jedna osoba

Osoby, które widziały zaginioną lub mają informacje o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, tel.: 47 741 12 22, lub pod numerem alarmowym 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama