Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Dni Zanussiego w Słupsku. Bezpłatne projekcje i spotkanie z reżyserem

3 i 4 listopada w Słupsku odbędzie się festiwal „Dni Zanussiego w Słupsku”. W programie pokaz wybranych filmów oraz wykład reżysera o „Sztuce życia w świecie chaosu i iluzji”.
Dni Zanussiego w Słupsku. Bezpłatne projekcje i spotkanie z reżyserem

Autor: materiały prasowe

Miasto Słupsk oraz kino Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury zapraszają 3 i 4 listopada na festiwal „Dni Zanussiego w Słupsku". Na wszystkie punkty programu – pokazy wybranych filmów i spotkanie z reżyserem wstęp jest bezpłatny. Tylko na wykład Zanussiego w Ratuszu Miejskim obowiązują zaproszenia.

- Pokazom wybranych filmów Krzysztofa Zanussiego na odrestaurowanych kopiach cyfrowych towarzyszyć będą wydarzenia specjalne - wykład mistrza pod hasłem „Sztuka życia w świecie chaosu i iluzji" w miejskim Ratuszu oraz spotkanie z widzami kina Rejs. Na wszystkie punkty programu wstęp bezpłatny. Wejściówki na seanse do odbioru w kinie Rejs – informują organizatorzy.

Festiwal rozpocznie się w piątek, 3 listopada o godz. 16.00 wykładem Krzysztofa Zanussiego w Ratuszu Miejskim (wstęp za okazaniem zaproszenia) „Sztuka życia w świecie chaosu i iluzji”.

Natomiast w kinie Rejs zaprezentowane zostaną dwa filmy. O godz. 16.00 „Serce na dłoni”, a o godz. 18.00 „Liczba doskonała”. Po pokazie odbędzie się spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim, które poprowadzi dr Grzegorz Piekarski.

W sobotę, 4 listopada będzie okazja zobaczyć trzy filmy: o 15.45 „Cwał”, o 18.00 „Iluminacja”, a o 20.00 „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka