Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lębork: Przyjechali z zagranicy i trafili prosto za kratki

Lęborscy kryminalni zatrzymali 38-latka i jego partnerkę krótko po tym, jak przyjechali do Polski z zagranicy. Okazało się, że para ukrywała się poza granicami naszego kraju przed wymiarem sprawiedliwości.
zza granicy trafili za kratki, Lębork

Autor: KWP Gdańsk

Przyjechali z zagranicy i trafili prosto za kratki. Zatrzymania się nie spodziewali

Po przyjeździe do Polski długo wolnością się nie nacieszyli i oboje trafili do zakładów karnych. Wobec 38-latka sąd i prokuratura wydały osiem podstaw poszukiwawczych, a trzy za jego partnerką. Mężczyzna był poszukiwany m.in. czterema listami gończymi. Miał też nakaz doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacyjnego, przestępstwo narkotykowe i niestosowanie się do orzeczonych środków karnych. Został skazany na łączną karę 1,5 roku odsiadki.

Natomiast jego konkubina spędzi za kratkami 85 dni. Za kobietą zostały wydane dwa listy gończe i nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w związku z przestępstwem narkotykowym, przywłaszczenia pojazdu oraz wykroczeniem, za które nie uiściła grzywny.

PRZECZYTAJ TEŻ: Oszukali firmy na ponad 13,5 mln zł! Gdańscy policjanci zatrzymali niebezpiecznych cyberprzestępców

Poszukiwana para została zatrzymana krótko po tym, jak przyjechała do Polski z zagranicy. W sobotę, 11 listopada po południu na terenie gminy Cewice kryminalni zapukali do drzwi członka rodziny jednej z poszukiwanych osób. Ich ustalenia były trafne. W mieszkaniu zastali dwoje zaskoczonych, poszukiwanych 38-latków.

Teraz w zakładach karnych zaczną odbywać zasądzone wyroki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama