Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Open’er Festival 2024. Dua Lipa wystąpi w lipcu w Gdyni!

Dua Lipa wystąpi na przyszłorocznym Open'er Festival w Gdyni – udział gwiazdy światowego formatu powinien przyciągnąć wielu chętnych do zobaczenia jej na żywo. Tym bardziej, że Dua Lipa już raz w Gdyni się pojawiła, niestety, jej koncert w ubiegłym roku musiał zostać odwołany z powodu ekstremalnego pogorszenia pogody. Artystka wtedy obiecała powrót na festiwal i zamierza słowa dotrzymać.
Dua Lipa
Dua Lipa

Autor: Open'er Festival

Dua Lipa wystąpi na Open’er Festival 2024!

Ikona światowej muzyki pop Dua Lipa wystąpi na Open'er Festival 4 lipca 2024 roku na Orange Main Stage.

– To ogłoszenie ma dodatkowy wymiar – spełnienie obietnicy. Pamiętam dokładnie rozmowę telefoniczną z Dua Lipą, w momencie kiedy ewakuacja terenu w 2022 roku już została zakończona, a samochody z artystką zmierzały na lotnisko w Gdańsku. Obiecała, że wróci na Open'era dla swoich fanów i uczestników festiwalu w pierwszym możliwym terminie, a my obiecaliśmy, że zrobimy wszystko, aby to się wydarzyło. Dzisiaj z dumą informujemy, że Dua Lipa wystąpi na festiwalu w 2024 roku! To będzie wspaniała edycja – mówi Mikołaj Ziółkowski, organizator festiwalu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rekompensaty za Open'er Festival 2022. Vouchery i zwrot pieniędzy

Dua Lipa przyciąga tłumy fanów

Koncerty wykonawców tej miary zawsze są wydarzeniami, przyciągają zainteresowanie fanów. Dua Lipa do takich artystów z pewnością należy. Jej pierwszym albumem była płyta zatytułowana po prostu „Dua Lipa”, wydana w roku 2017. Utwór „New Rules” dał jej status najmłodszej artystki z ponad miliardem odsłon na kanale YouTube. Album „Future Nostalgia” z roku 2020 przyniósł ponad 18 miliardów streamów. Wokalistka trzykrotnie odbierała prestiżowe Grammy Awards, kolejne laury może jej przynieść kompozycja „Dance The Night” z filmu „Barbie”.

PRZECZYTAJ TEŻ: Klasyka i przeganianie deszczu. Trzeci dzień Open’era

Open’er Festival 2024. Ceny biletów

Organizatorzy festiwalu wskazują, że dostępne są już bilety na Open'er Festival 2024: do 10 czerwca przyszłego roku lub wyczerpania puli.

  • Jednodniowy bilet skalkulowano na 495 zł,
  • karnet na piątek i sobotę na 759 zł,
  • karnet czterodniowy na 1039 zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka