Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ezoteryka, medycyna naturalna, targi terrarystyczne i biżuteria w AmberExpo

Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej odwiedzić można jeszcze w niedzielę w gdańskim centrum kongresowo-wystawienniczym AMBEREXPO. W tym samym czasie i w tej samej hali trwają również Targi Terrarystyczne I Botaniczne oraz Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo. Bilet wstępu umożliwia odwiedzenie wszystkich tych imprez.
Ezoteryka, medycyna naturalna, targi terrarystyczne i biżuteria w AmberExpo

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Niezmiernie urozmaicona niedziela w Centrum Wystawienniczo – Kongresowe AMBEREXPO - w tym samym miejscu i czasie odbywają się trzy interesujące imprezy. Wybierając się na jedną, warto zajrzeć na sąsiednie, tym bardziej że bilet wstępu to umożliwia bez dodatkowych wydatków i formalności.

Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest to wydarzenie dla wszystkich, którzy chcieliby zadbać oswój rozwój duchowy, zgłębić wiedzę, poszerzyć świadomość. Podobne wydarzenia organizowane są w wielu miastach Polski.

- Nasz festiwal stworzony jest dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym. Zapraszamy na spotkania z trenerami duchowymi, twórcami rękodzieła mocy, oraz markami, które czerpią inspiracje z natury - zachęcają organizatorzy. Festiwal podzielony jest na kilka stref. W strefie wystawowej: rękodzieło mocy, produkty naturalne, zioła, oleje, książki, biżuteria, akcesoria do przeprowadzania zabiegów i rytuałów. W strefie usługowej - zabiegi medycyny naturalnej. W strefie wykładowo-warsztatowej spotkania z mistrzami i prelegentami.

Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej dostępny jest w niedzielę do godziny 18.

Bilet wstępu uprawnia też do zwiedzania innych wydarzeń w hali AMBEREXPO. Pierwsze z nich to Giełda Terrarystyczna DragonExpo. Wymarzona okazja dla miłośników owadów, gadów, mięczaków, węży, kameleonów czy chrząszczy. - Zapraszamy zaciekawionych bogactwem natury, lubiących dreszczyk emocji - lub po prostu - wszystkich tych, którzy od sierści wolą łuski - zachęcają organizatorzy. Giełda czynna jest w niedzielę do godziny 16.

Wreszcie Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo. Miejsce idealne dla każdego, kto chce obejrzeć dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych zawartych w skamieniałościach. Na miejscu liczne grono artystów, jubilerów, rzemieślników i kolekcjonerów. Jedynie w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne. Można też nabyć niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię. Giełda GeoExpo potrwa w niedziele do godziny 18.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama