Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Tragiczny wypadek pod Kwidzynem. Jedna osoba nie żyje

81-letni kierowca auta osobowego zginął w poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 55 w okolicy Ryjewa (powiat kwidzyński). Samochód zderzył się z motocyklem.
Tragiczny wypadek pod Kwidzynem. Jedna osoba nie żyje

Autor: Policja Kwidzyn

Śmiertelny wypadek niedaleko Ryjewa. Nie żyje jedna osoba, dwie ranne

Rozpoczęły się powroty z wyjazdów na święta, na drogach panuje więc intensywny ruch. Niestety już wczesnym popołudniem doszło do tragicznego wypadku.

Skutki zderzenia samochodu osobowego i motocykla na drodze krajowej nr 55 w okolicach Ryjewa okazały się niestety tragiczne. Śmierć na miejscu poniósł 81-letni mężczyzna, kierujący osobowym fiatem. 79-letnia pasażerka samochodu z obrażeniami ciała została odwieziona do szpitala w Kwidzynie. Po ciężko rannego motocyklistę przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który odwiózł poszkodowanego do szpitala w Gdańsku. Policjanci pracują na miejscu pod kierunkiem prokuratora dla ustalenia przyczyn zdarzenia. Droga krajowa nr 55 nadal jest całkowicie zablokowana, możliwy jest natomiast objazd drogami lokalnymi przez Ryjewo.

(fot. KPP Kwidzyn)

Zablokowany jest także ruch na drodze krajowej nr 6 pod Poganicami (powiat słupski).

CZYTAJ TEŻ: Pomorskie: Śmiertelny wypadek podczas prac polowych!

Niewiele wcześniej w rejonie Poganic na drodze krajowej nr 6 ze Słupska do Lęborka zderzyły się 2 samochody osobowe. Tu nikt nie doznał obrażeń, lecz uszkodzone pojazdy zablokowały ruch. Możliwy jest także w tym przypadku objazd drogami lokalnymi.

Utrudnienia w obu przypadkach potrwać mogą około 2 godzin. Policja apeluje o maksymalną ostrożność w czasie powrotów do domów ze świątecznych wojaży.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 02.04.2024 14:10
Komentarz usunięty

ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka