Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Wypadek pod Chojnicami! Dwie osoby ranne

Do bardzo groźnego wypadku doszło we wtorek, 2 kwietnia ok. godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej 212 między Chojnicami a Bytowem. Ranne zostały dwie osoby. Jedną z nich, która była zakleszczona w pojeździe, uwolnili strażacy.
wypadek, DW 212

Autor: KP PSP Chojnice

Wypadek w Zielonej Chocinie! Dwie osoby ranne

Do wypadku doszło we wtorek, 2 kwietnia na drodze wojewódzkiej 212 niedaleko Zielonej Chociny w gminie Konarzyny w powiecie chojnickim, między Chojnicami a Bytowem. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

wypadek w Zielonej Chocinie

Na miejscu wypadku interweniowały służby ratunkowe. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych wyciągnęli z pojazdu zakleszczoną osobę.

W sumie, w wyniku zderzenia dwie ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Droga w sąsiedztwie Zielonej Chociny nadal jest nieprzejezdna. Przyczyny wypadku bada chojnicka policja.

- Dzisiaj około 15.20 doszło do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych, audi i volkswagena. Kierowcy, 73- latek i 55- latek, mieszkańcy gminy Lipnica, zostali przewiezieni do szpitala.  Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Obecni na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny rozbitych samochodów. Technik kryminalistyki wraz z dochodzeniowcem wykonali zdjęcia oraz zabezpieczyli ślady dzięki, którym mundurowi ustalą szczegółowy przebieg tego zdarzenia - informuje Magdalena Zblewska z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. - Apelujemy do wszystkich kierowców, aby zachowali ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek przyczyni się do tego, że bezpiecznie dotrzemy do celu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Krzysztof 05.04.2024 10:04
Podwójna ciągła linia rozdzielająca pasy ruchu. Czy tak trudno wskazać, który pojazd w momencie zderzenia nie był na swoim pasie.

Dominik 03.04.2024 10:20
Komentarz usunięty

ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka