Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczęściarz wygrał w Elblągu Ekstra Pensję! 5 tys. zł przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji - jednej z gier liczbowych Lotto - padła w Elblągu. Posiadacz szczęśliwego zakładu przez najbliższych 20 lat, co miesiąc będzie otrzymał na konto 5 tys. zł. Wygrana jest tym ciekawsza, że zdecydował o niej... los, bo zakład został zakupiony na chybił-trafił.
Ekstra Pensja Elbląg

Autor: Lotto | materiał prasowy

Elbląg: Padła główna wygrana w Ekstra Pensji! 

To był bardzo szczęśliwy czwartek dla co najmniej trzech właścicieli kuponów, świadczących o zawartych zakładach. W Ostrowi Mazowieckiej oraz w Piasecznie trafiono "szóstki", które przyniosły graczom po 6 mln 826 tys. 975,70 zł. To już siódma wygrana tego rzędu, która padła w Piasecznie (czyli "fartowne" miasto?), druga zaś w Ostrowi Mazowieckiej. Łącznie z tymi wygranymi w naszym kraju jest już 1565 tzw. Lottomilionerów.

CZYTAJ TEŻ: Tczew: Padła pierwsza główna wygrana w Ekstra Pensji! 5 tys. zł co miesiąc przez 20 lat

Wielkie powody do radości ma również właściciel zakładu zawartego w punkcie Lotto przy ul. Teatralnej w Elblągu. Osoba ta zagrała metodą chybił-trafił (zresztą zdobywcy wspomnianych "szóstek" również), co przyniosło główną wygraną w Ekstra Pensji. Gracz ten przez 20 kolejnych lat będzie otrzymywać co miesiąc 5000 złotych. Gwoli ciekawostki podajemy szczęśliwe liczby: 17, 25, 30, 31, 34 i 2.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama