Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamkną pas na estakadzie na Elbląskiej. Będą utrudnienia

Jeden z pasów ruchu na estakadzie ulicy Elbląskiej w Gdańsku, prowadzącej od wschodu w kierunku centrum, od poniedziałku 22 kwietnia przez około miesiąc będzie wyłączony z użytku. Przyczyną jest naprawa dylatacji tego obiektu. Warto być na to przygotowanym, ponieważ nieuniknione są utrudnienia w ruchu.
Estakada Elbląska w Gdańsku

Autor: DRMG

Pas na estakadzie przy ul. Elbląskiej zamknięty przez miesiąc

O planowanych pracach na estakadzie ul. Elbląskiej informuje Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska. Zmiany w organizacji ruchu mają być wprowadzone od najbliższego poniedziałku, 22 kwietnia, po porannym szczycie. Wyłączony z użytku zostanie lewy pas ruchu, do dyspozycji kierujących pozostanie drugi, prawy pas. 

CZYTAJ TEŻ: Estakadę na Elbląskiej chce remontować trzynaście firm

Taka organizacja ruchu ma być utrzymana przez miesiąc, taki jest przewidywany czas trwania wymiany dylatacji estakady. Każdy, kto w ostatnim czasie miał okazję przejechać tym fragmentem ul. Elbląskiej potwierdzi, że stan techniczny tego obiektu nie jest najlepszy, uciążliwe są wyboje, uszkodzenia nawierzchni oraz zniszczone wspomniane dylatacje.

Ulica Elbląska jest bardzo uczęszczana, przejeżdża tędy wiele pojazdów kierujących do centrum Gdańska. Trzeba więc być przygotowanym na utrudnienia i spowolnienia w ruchu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama