Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chojnice: W domu miał arsenał broni, a na posesji kradzione samochody

Policjanci z Chojnic zatrzymali 38-latka, który w swoim mieszkaniu miał broń. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu kilka jednostek broni i kilkaset sztuk amunicji i narkotyki. Dodatkowo na posesji, na której zatrzymany przechowywał swoje pojazdy, policjanci zabezpieczyli trzy samochody skradzione na terenie Niemiec.
Chojnice, nielegalna broń, kradzione auta
Policjanci z Chojnic zatrzymali 38- latka, który w swoim mieszkaniu miał broń

Autor: KPP Chojnice

Pistolet maszynowy, dwa karabinki automatyczne, sztucer łamany, trzy jednostki broni krótkiej, kilkaset sztuk amunicji oraz narkotyki – taki arsenał broni znaleźli podczas przeszukania domu 38-letniego chojniczanina policjanci z Chojnic. To jednak nie wszystko. 

Chojnice: Broń i kradzione samochody w domu 38-latka

- Podczas przeszukania posesji, na której zatrzymany przechowywał swoje pojazdy, policjanci zabezpieczyli dwa jeepy i skodę, które zostały skradzione na terenie Niemiec. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut paserstwa, posiadania broni palnej i amunicji bez zezwolenia oraz narkotyków, za co grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności – informują chojniccy policjanci.

CZYTAJ TEŻ: Pruszcz Gdański: Dwóch zatrzymanych za posiadanie broni i narkotyków

Na wniosek chojnickiej prokuratury, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, sąd zastosował wobec 38-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama