Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zaginęła Katarzyna Oldenburg z Debrzna! Gdzie jest matka dwojga dzieci?

32-letnia matka dwojga małych dzieci wyszła z domu w Debrznie w czwartek, 13 czerwca. Ostatnio widziano ją tuż przed godziną 9 rano, gdy robiła zakupy w sklepie Groszek. Od pięciu dni Katarzyna Oldenburg nie skontaktowała się z rodziną.
zaginiona kobieta, Debrzno
Zaginiona kobieta jest matką dwójki dzieci

Autor: KWP Gdańsk

Piąty dzień policjanci z Człuchowa szukają 32-letniej mieszkanki Debrzna Katarzyny Oldenburg. Ostatni raz bliscy widzieli ją w czwartek, 13 czerwca.

Jak informuje policja, w toku poszukiwań ustalono, że o godz. 8.57 kobieta robiła zakupy w sklepie Groszek przy ul. Ogrodowej 4 w Debrznie. Jest to ostatnie miejsce, gdzie zarejestrował ją monitoringu.

zaginiona kobieta, Debrzno
Zaginiona kobieta ostatni raz widziana była w jednym ze sklepów w Debrznie (źródło: KWP Gdańsk)

Zaginęła Katarzyna Oldenburg z Debrzna! Rysopis

Pani Katarzyna jest szczupłą, ciemną blondynką, o włosach sięgających za ramiona. Ma 166 cm wzrostu. W chwili zaginięcia ubrana była w szary, prążkowany sweter zakładany przez głowę, czarne getry, czarne buty płócienne, biały T-shirt. Miała ze sobą czarny plecak, na nosie okulary korekcyjne.

Jak podają media społecznościowe, na zaginioną kobietę czeka w domu dwoje małych dzieci – siedmioletni syn i pięcioletnia córka.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym człuchowskiej komendy pod nr tel.: 447 74 25 722 lub 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama