Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wejherowo: Kradła prąd sąsiadowi. Na parapecie hodowała konopie

W podwójne kłopoty wpakowała się 35-letnia mieszkanka Wejherowa. Odpowie za kradzież sąsiadowi prądu, a także uprawę konopi, którą policjanci odkryli przez przypadek na jej parapecie.
prąd, elektryk
Mieszkanka Wejherowa odpowie za kradzież prądu sąsiadowi, a także uprawę konopi

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec Wejherowa poinformował dostarczającą mu prąd firmę energetyczną, że z nieznanych powodów otrzymuje wyższe rachunki za energię elektryczną. Pracownicy dostawcy prądu, którzy przyjechali do niego do domu, odkryli, że ktoś nielegalnie pobiera prąd z sieci mężczyzny, wykorzystując podłączenie do jego licznika. Firma poinformowała o tym fakcie policję. 

– Na miejsce skierowano patrol. Funkcjonariusze ustalili, że 35-letnia mieszkanka Wejherowa korzystała z nielegalnego podłączenia do instalacji elektrycznej sąsiada i kradła prąd – informują policjanci z Wejherowa.

Mieszkanka Wejherowa kradła prąd sąsiadowi. W domu hodowała konopie

Jako że kobieta nie chciała otworzyć drzwi i udawała, że nie ma jej w domu, policjanci obeszli budynek oraz zajrzeli przez okno do jej mieszkania. Wówczas na jednym z parapetów zauważyli doniczkę z rośliną konopi indyjskich.

– Policjanci weszli do mieszkania i zatrzymali w nim 35-latkę oraz zabezpieczyli roślinę. Kobieta spędziła noc w policyjnej celi. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Vox populi Vox dei 25.06.2024 00:00
A to blać

Reklama
Reklama
Reklama