Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na dzieci z Ukrainy czeka „Stacja Malbork+” z zajęciami integracyjnymi

Urząd Miasta Malborka wspólnie z malborskimi i gdańskimi harcerzami-partnerami społecznymi projektu "Stacja Malbork+" rozpoczęły zajęcia integracyjne dla dzieci z Ukrainy. Opieka odbywa się w „Stacji Malbork +” przy ul. Sienkiewicza 43 w Malborku codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 10. do 12.
Zajęcia integracyjne odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku (Fot. UM Malbork)

Opieka ta jest bezpłatna i ma przynieść integrację społeczną oraz pomoc w odnalezieniu się w lokalnej społeczności. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 10. do 12. 

Pierwsze spotkania już się odbyły. - Już pierwszego dnia widać było, że dzieci chętnie brały udział w zajęciach zapoznawczych. Zaczęliśmy od przedstawienia się i ta zabawa bardzo się wszystkim spodobała - piszą organizatorzy.

Osoby zainteresowane opieką i udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Anną Olkowska-Jacyno tel: 55 629-04-04 lub 885 135 005. Placówka wsparcia dziennego działa w ramach projektu rewitalizacyjnego "Malbork na +- działania społeczne". Partnerem społecznym projektu jest Chorągiew Gdańska ZHP.

 

Ратуша Мальборка разом із скаутами Мальборка надають невідкладну допомогу дітям з України. Догляд буде відбуватися за адресою "Stacja Malbork +", що за адресою: вул. Sienkiewicza 43 у Мальборку у другій половині дня. допомога безкоштовна і спрямована на соціальну інтеграцію та допомогу у пошуку місця в місцевій громаді.

Eрдечно запрошуємо діток разом з батьками для спільно проведеного часу, цікавих та веселих ігор з понеділка по п’ятницю з 10.00год. до 12.00год. дня.

Перебування безкоштовне! Бажаючих долучитись до нас просимо про попередній контакт з Пані Анною Олковсткою-Яцино за номером телефону: 55 629 04 04 або 885 135 005.

Чекаємо вас!!

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama