Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Jest już singiel promujący film „Johnny”

„Johnny” zbliża się już wielkimi krokami. Za miesiąc, 23 września, ten film zobaczymy na ekranach kin. Wcześniej obejrzą go go widzowie Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. „Johnny” bowiem powalczy o Złote Lwy.
film „Johnny”
Kadr z filmu "Johnny". Na zdjęciu Piotr Trojan i Dawid Ogrodnik 

Autor: H. Komerski | materiał prasowy

Film w reżyserii Daniela Jaroszka, na podstawie scenariusza Macieja Kraszewskiego, oparty jest na prawdziwej historii. To opowieść o niezwykłej przyjaźni księdza Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu.

W rolę charyzmatycznego duchownego Jana Kaczkowskiego wciela się Dawid Ogrodnik. Patryka Galewskiego zagra Piotr Trojan wielokrotnie nagradzany za rolę w filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Na ekranie zobaczymy również m.in. Magdalenę Czerwińską, Annę Dymną, Marię Pakulnis, Martę Stalmierską, Witolda Dębickiego, Michała Kaletę i Joachima Lamżę.

Anna Dymna tak mówi o tym filmie: - Uważam, że ten film będzie bardzo ważny, gdyż opowiada o cudownych międzyludzkich relacjach. O tym, jak powinniśmy się szanować, jak jesteśmy sobie nawzajem potrzebni. I jak nie powinniśmy oceniać się po powierzchownych cechach, bo ważna jest przyjaźń drugiego człowieka. To jest coś, co w tej chwili w życiu jest nam bardzo potrzebne. Ten film może dać siłę wielu osobom i zmusić do przemyśleń.

"Nie zrozumie nas” to singiel, który promuje film o księdzu Kaczkowskim. Jest skomponowany specjalnie na potrzeby filmu, a  wykonuje go Dawid Karpiuk.

Pod koniec września na rynku pojawi się winyl ze ścieżką dźwiękową z filmu „Johnny'". Autorem muzyki komponowanej jest Michał Kush, wielokrotnie nagradzany Fryderykami, multiplatynowy producent i kompozytor, twórca wszystkich dotychczasowych płyt Darii Zawiałow.

W przedsprzedaży będzie można nabyć książkę autora scenariusza Macieja Kraszewskiego „Johnny. Powieść o księdzu Janie Kaczkowskim". Od 7 września powieść dostępna będzie w księgarniach oraz w formie audio.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka