Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomasz Kaczmarek nie jest już trenerem Lechii Gdańsk

Dokładnie rok trwała przygoda Tomasza Kaczmarka jako trenera Lechii Gdańsk. Klub poinformował, że po meczu z Lechem Poznań szkoleniowiec zakończył pracę w Gdańsku.
Tomasz Kaczmarek
Trener Tomasz Kaczmarek pracował w Lechii Gdańsk równo rok (fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Obowiązki Tomasza Kaczmarka przejmie II trener Maciej Kalkowski, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie drużyny do sobotniego (3 września) meczu z Wartą Poznań. Wraz z Tomaszem Kaczmarkiem, pracę w Lechii kończy jeden z asystentów Emanuel Ribeiro.

Tomasz Kaczmarek nie jest już trenerem Lechii Gdańsk

Tomasz Kaczmarek prowadził Lechię od 1 września 2021 roku. W ubiegłym sezonie zajął z drużyną IV miejsce w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. W tym sezonie, po 6 rozegranych przez Lechię Gdańsk meczach ligowych, klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 3 punktami na koncie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Lechia Gdańsk jest na dnie

– Bycie trenerem Lechii Gdańsk było dla mnie zaszczytem. Dziękuję moim zawodnikom i wszystkim współpracownikom za wspólny czas i wspólną pracę. Drużynie i całemu klubowi życzę powrotu na zwycięską ścieżkę. Chciałbym bardzo podziękować kibicom za miłe przyjęcie i wsparcie do samego końca – powiedział Tomasz Kaczmarek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama