Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Dziesiątki wydarzeń na terenie Pomorza

„Elastyczność bez granic” – pod takim hasłem odbywa się tegoroczna, 15. Edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego organizację na terenie województwa pomorskiego koordynuje Agencja Rozwoju Pomorza S.A. Zgodnie z tematem wydarzenia, uczestnicy będą m.in. zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne.
Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Dziesiątki wydarzeń na terenie Pomorza

Autor: Pixabay.com | Zdjęcie ilustracyjne

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący aktywność na polu biznesowym. Inicjatywa jest prowadzona od 15 lat, a obecnie wydarzenia są organizowane w 200 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, konferencje, debaty i kampanie promocyjne z zakresu rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów czy rozwijania start-upów. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 14-20 listopada. W programie zaplanowanym przez Agencję Rozwoju Pomorza z siedzibą w Gdańsku, znalazły się wydarzenia organizowane w miejscowościach z terenu całego województwa, dotykające problematyki zakładania pierwszej firmy, pozyskiwania środków zewnętrznych czy budowania własnej marki.

15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbywa się pod hasłem „Elastyczność bez granic”.

- Temat ma odzwierciedlenie w tym, co aktualnie dzieje się w biznesie. Pandemia, a potem wojna w Ukrainie pokazała, że nieustannie towarzyszy nam niepewność. Pytanie, jak na kolejne niespodziewane sytuacje powinny przygotować się zarówno firmy, jak i konsumenci - mówi Karolina Tądel, prezes zarządu Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Informacje na temat zaplanowanych wydarzeń można znaleźć pod adresem: https://www.arp.gda.pl/2220,swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci-2022

Podczas 11. edycji w 2018 r. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. otrzymała nagrodę za największą liczbę wydarzeń zorganizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - ponad 100 na terenie województwa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka