Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Energa na pokładzie. Arka płynie z nowym sponsorem

Piłkarze pierwszoligowej Arki Gdynia będą grali w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 oraz jesiennej 2023/2024 z logotypem Energi z Grupy Orlen na koszulkach – poinformował gdyński klub. Energa z Grupy Orlen została w ten sposób oficjalnym sponsorem Arki.
Arka Gdynia
Na koszulkach arkowców pojawi się logo nowego sponsora  

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Energa oficjalnym sponsorem Arki Gdynia

– Wsparcie kolejnego utytułowanego klubu na Pomorzu, gdzie są korzenie i wyrosła Energa, jest dla nas naturalnym krokiem w rozszerzeniu działań sponsoringowych w regionie. Energa chętnie włącza się w projekty ważne dla lokalnych społeczności i jednoczące mieszkańców. Grupa, w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, pomaga zarówno związkom sportowym, zawodowym klubom sportowym, indywidualnym zawodnikom, jak i inicjatywom amatorskim. Po wejściu do Grupy Orlen jeszcze mocniej angażujemy się w regionie Polski północnej, gdzie w największym stopniu prowadzimy swoją działalność biznesową – mówi Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energi ds. komunikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Arka Gdynia ma nowego trenera

Zadowolenia nie kryje także prezes gdyńskiego klubu Michał Kołakowski.

– Rozpoczęcie współpracy z tak renomowanym, a do tego wywodzącym się z Pomorza partnerem, to znakomita informacja i powód do dumy dla naszego klubu oraz wszystkich kibiców. Bardzo cieszy nas, że Energa z Grupy Orlen doceniła rozwój Arki i zdecydowała się na podjęcie współpracy oraz promocję poprzez żółto-niebieskie barwy. Wierzymy, że jest to początek długofalowej współpracy i kolejny krok w rozwoju naszego klubu – mówi Kołakowski.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama