Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Podejrzani o strzały [nl] w okno domu sędziego [nl] z Miastka w rękach policji!

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o oddanie strzałów z broni w okno domu sędziego z Miastka, oraz podpalenie znajdującej się na posesji wiaty ogrodowej. To mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego w wieku 36 i 44 lat.
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o oddanie strzałów z broni w okno. oraz podpalenie wiaty ogrodowej domu sędziego z Miastka (Fot. Policja Bytów)

O strzałach w okno oraz pożarze wiaty ogrodowej w jednym z domów w Miastku już pisaliśmy. Sprawa dotyczyła posesji, w której mieszkał sędzia sądu z Miastka

– Dzięki intensywnej pracy śledczych zatrzymani zostali dwaj mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Trafili oni do policyjnego aresztu. Wobec 36-latka i 44-latka sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres jednego miesiąca. Za usiłowanie zabójstwa oraz spowodowanie niebezpieczeństwa pożaru zagrażającego mieniu w wielkich rozmiarach może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności – informuje sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy policji w Bytowie.

Czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratury wykonywali funkcjonariusze z Bytowa oraz z komendy wojewódzkiej w Gdańsku, a także policjant z psem tropiącym z Chojnic i biegły z zakresu pożarnictwa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama