Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Jadłodzielnia w Kwidzynie - wstaw tu zbywającą żywność!

Jadłodzielnia powstała przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Możemy do niej wstawić produkty żywnościowe, których mamy w nadmiarze - w trakcie świąt warto pamiętać o takiej możliwości.
Jadłodzielnia powstała w ramach Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego Fot. Archiwum UM Kwidzyn

Jadłodzielnia powstała w ramach Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Znajduje się przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Grudziądzkiej 6 w Kwidzynie. Możemy tu pozostawić produkty spożywcze, których mamy w nadmiarze i chcemy się nimi podzielić. Z drugiej strony osoby znajdujące się w potrzebie mogą korzystać z pozostawionych tu wiktuałów.

Na fotografii widać lodówkę z przezroczystymi drzwiami, gdzie powinny być umieszczane tzw. produkty mokre i wymagające przechowywania w warunkach chłodniczych. Obok drzwi do szafy na tzw. produkty suche, które powinny być przechowywane w suchym i ciemnym miejscu.

Jadłodzielnia już jest czynna, dostępna przez całą dobę i przez cały tydzień. Warto pamiętać o możliwości pozostawienia tu produktów czy potraw, w czasie świąt często przygotowujemy przecież zbyt wiele jedzenia. Zamiast je wyrzucić, można się nim podzielić!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama