Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jaśkowa Dolina już jest jednokierunkowa. Tak będzie do wakacji

W sobotę, 18 marca, na ul. Jaśkowej Dolina zmieniła się organizacja ruchu. Teraz droga ta z Wrzeszcza do Moreny jest jednokierunkowa. By pojechać w drugą stroną, trzeba skorzystać z objazdu równoległymi drogami. Utrudnienia potrwają do końca czerwca. Czy jak na razie udało się uniknąć drogowego Armagedonu? Wygląda na to, że tak.
Jaśkowa Dolina już jest jednokierunkowa. Tak będzie do wakacji

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Co się zmieniło?

Jadąc z Wrzeszcza w kierunku dzielnicy Piecki-Migowo, kierowcy muszą korzystać teraz z jednego pasa ruchu na wysokości budowanego zbiornika do ronda Pana Cogito. Z kolei dojazd z Moreny do Wrzeszcza, możliwy jest ul. Migowską i Na Wzgórzu. Kierowcy i autobusy pojadą teraz ul. Migowską, która stanie się jednokierunkowa i wjadą na Jaśkową Dolinę na skrzyżowaniu z ul. Na Wzgórzu


Zmiany w komunikacji miejskiej

Co ważne, od soboty 18 marca od pierwszych porannych kursów o 5 rano, zmieni się kursowanie autobusów linii 127, 162 i 262 na tej trasie. Od nocy z soboty na niedzielę 18/19 marca także dla linii nocnej N2. Ruch na odcinku od skrzyżowania z ul. Falistą będzie odbywał się jednokierunkowo w stronę Piecek – Migowa. Autobusy w stronę Wrzeszcza pojadą objazdem. W kierunku przeciwnym bez zmian.

Jaśkowa Dolina Gdańsk

Linia 127

Autobusy, od przystanku „Wileńska” 01 do przystanku „Na Wzgórzu – Teatr Leśny”  01, pojadą trasą objazdową ulicami:  Migowską –  Na Wzgórzu – dalej po stałej trasie do Oliwy PKP.

Linie 162, 262, N2

Autobusy w kierunku krańca Wrzeszcz PKP/Grudziądzka, od przystanku „Dobrowolskiego” 01 do przystanku „Na Wzgórzu – Teatr Leśny” 01, pojadą trasą objazdową ulicami:  Wileńską – Migowską – Na Wzgórzu – dalej po stałej trasie.

Zawieszona zostanie obsługa przystanków „Strzelnica” (n/ż) 01 i Falista (n/ż) 01. Na trasie objazdowej uruchomione będą przystanki zastępcze: „Strzelnica” (n/ż) 91 i Falista (n/ż) 91.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama