Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Jubileusze małżeńskie [nl] w Miastku. Medale prezydenta dla czterech par

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Miastku cztery pary małżeńskie świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Burmistrz Miastka Danuta Karaśkiewicz wręczyła małżonkom medale nadane przez prezydenta.
W Urzędzie Stanu Cywilnego w Miastku cztery pary małżeńskie świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego (Fot. Urząd w Miastku)

Przed świętami Bożego Narodzenia wspólne pół wieku świętowali:

  • Krystyna i Józef Makarzec,
  • Danuta i Ryszard Mieczkowscy,
  • Dorota i Henryk Rodź,
  • Krystyna i Paweł Tuciewicz.

Jubilaci otrzymali medale, które z takiej wyjątkowej okazji nadaje prezydent, a wręczyła je burmistrz Miastka Danuta Karaśkiewicz. Wspólnie z zastępcą kierownika USC w Miastku Kamilą Roszczak życzyła jubilatom kolejnych wspólnych, pogodnych lat, spędzonych w zdrowiu i w pomyślności.

– Złote gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałej wspólnoty, której na imię rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych zakładających rodziny – usłyszeli w USC jubilaci z gminy Miastko.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama