Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Donald Tusk spotka się z mieszkańcami Pomorza w Słupsku i Kartuzach

Koalicja Obywatelska kontynuuje cykl spotkań z mieszkańcami kraju pod kątem zbliżających się wyborów parlamentarnych. Pora na Pomorze. W najbliższych dniach odbyć ma się aż 67 spotkań, wśród nich dwa z udziałem Donalda Tuska. Przewodniczący KO przyjedzie 18 maja do Słupska i dzień później do Kartuz. Parlamentarzyści KO siedemnaście razy będą do dyspozycji Pomorzan podczas spotkań otwartych, pozostałe odbywać się mają z udziałem przedstawicieli rozmaitych środowisk: przedsiębiorców, rolników, pracowników służby zdrowia, oświaty, seniorów.
Donald Tusk spotka się z mieszkańcami Pomorza w Słupsku i Kartuzach

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Otwarte spotkania z Donaldem Tuskiem przyciągają największą uwagę, bo też przewodniczący Koalicji Obywatelskiej nie unika podejmowania skomplikowanych i trudnych tematów, gotów dyskutować także z osobami mu nieprzychylnymi. Spotkanie w Słupsku zaplanowano w czwartek 18 maja w hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej, początek o godz. 17. Dzień później o tej samej porze Donald Tusk pojawi się w Liceum Ogólnokształcącym im. Hieronima Derdowskiego przy ul. Klasztornej w Kartuzach.

Na innych spotkaniach do dyspozycji mieszkańców będą parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej. Rozmowy z Pomorzanami prowadzone są pod hasłem kampanii #TuJestPrzyszlosc. Przez dwa dni: 18 i 19 maja w każdym powiecie pojawi się szansa na zadanie pytania, przekazanie swoich uwag, opinii czy refleksji nt. sytuacji w naszym kraju. Według zapowiedzi organizatorów za każdym razem na miejscu będą posłowie i senatorowie KO.

CZYTAJ TEŻ: Pomorscy samorządowcy deklarują udział w marszu 4 czerwca

Co istotne - tzw. spotkania branżowe z przedstawicielami konkretnych środowisk organizowane będą we wszystkich powiatach około południa lub wczesnym popołudniem. Z kolei spotkania otwarte z udziałem mieszkańców najczęściej około godziny 17. Na portalach społecznościowych już pojawiły się zapowiedzi z podaniem dokładnego czasu i miejsca. Warto sprawdzić te informacje, np. spotkanie z mieszkańcami powiatu gdańskiego zaplanowano w Cieplewie, dla powiatu kartuskiego m.in. w Somoninie, dla powiatu wejherowskiego zaś w Rumi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama