Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czarne Kwiaty walczą o występ na Pol'and'Rock Festival. Wszystkie ręce na pokład - głosujemy!

Zespół Czarne Kwiaty z Tczewa marzy o występie na tegorocznym 29. Pol'and'Rock Festival 2023, Aby tak się stało, potrzebuje pomocy wszystkich tczewian i sympatyków, fanów i miłośników rockowego grania. Wystarczy zagłosować na nich w konkursie Antyfest Antyradia 2023! Głosowanie trwa do 4 czerwca. Tylko najlepszy awansuje do Pol'and'Rock Festival.
Czarne Kwiaty walczą o występ na Pol'and'Rock Festival. Wszystkie ręce na pokład - głosujemy!

Autor: CKiS

To już 15. edycja konkursu Antyfest Antyradia. Zwycięzca konkursu otrzyma statuetkę "Złotej Kosy" - nagrodę, zadedykowaną zmarłemu dziennikarzowi Antyradia Januszowi "Kosie" Kosińskiemu, niezwykłemu orędownikowi promowania polskiej muzyki. Zwycięzca wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2023 i nagra profesjonalną płytę, a jej promocję zagwarantuje Antyradio - największa rockowa stacja radiowa w naszym kraju.

Jak informuje organizator konkursu, do finału przejdzie 5 kapel, które pod koniec czerwca zagrają na imprezie w "Centrum Kultury Wiatrak" w Zabrzu. To na niej zostanie ogłoszony zwycięzca Antyfestu Antyradia 2023, który wystąpi podczas Pol'and'Rock Festival 2023.

W tym roku w skład komisji konkursowej wchodzą: redaktor naczelny Antyradia - Marcin Bąkiewicz, zastępca dyrektora muzycznego Antyradia - Robert Brauła, redaktor naczelny magazynu "Teraz Rock" - Wiesław Weiss i muzyk oraz właściciel Izabelin Studio - Andrzej Puczyński.

Obecnie w internecie trwa głosowanie na kapele, które przeszły wstępną weryfikację. O finał walczy 30 zespołów muzycznych, w tym Czarne Kwiaty z Tczewa.

Czarne Kwiaty to mieszanka emocjonującego i energetycznego rocka, ale też łagodności i melancholii niekiedy. To obecnie najbardziej znany tczewski zespół, który preferuje mocne brzmienie. Przypomnijmy, zespół powstał w 2007 roku. Początkowo działał pod nazwą Black Flowers. Po kilku latach muzycy kapeli doszli do wniosku, że skoro grają w Polsce, śpiewają po polsku to zmienią nazwę na Czarne Kwiaty.

Jak nam powiedział gitarzysta Czarnych Kwiatów Jacek Langowski, na tegoroczną edycję konkursu Antyfest Antyradia zespół zgłosił trzy utwory: "Człowiek Pies", "Pan Piotruś" oraz nowy cover "Oni zaraz przyjdą tu". Dwa pierwsze tytuły są już dobrze znane miłośnikom twórczości tczewskiej kapeli. Ostatni z utworów to cover zespołu Brekaut. Do konkursu tczewska kapela dostała się praktycznie z marszu. To czy uzyska bilet promujący do występu na Pol'and'Rok Festival w dużej mierze zależy od nas wszystkich. Słuchacie muzyki tczewskiej kapeli? Podoba się Wam? Teraz możecie pokazać, jak bardzo się Wam podoba oddając głos w internecie.

Link do głosowania: https://www.antyradio.pl/radio/antyfest-antyradia-2023/antyfest-antyradia-2023

W tym roku Pol'and"Rock Festival odbędzie się w Broczynie na Lotnisku Czaplinek między 3 a 5 sierpnia tego roku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama