Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Z Wisły wyłowiono ciało kobiety. Była w ciąży?

Z Wisły w okolicach Kwidzyna wyłowiono ciało kobiety. Nie miała przy sobie żadnych dokumentów, ale udało się ustalić, że najprawdopodobniej była w ciąży. Policja prosiła o kontakt wszystkich, którzy mogliby dopomóc w ustaleniu tożsamości kobiety. Już wiadomo, że to 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego. Trwają czynności mające wyjaśnić przyczyny śmierci.

Policjanci z kwidzyńskiej komendy poszukują wszelkich informacji nt. kobiety, której zwłoki ujawniono 30 maja w wodach Wisły. Niestety mimo intensywnych czynności operacyjnych nie udało się jej zidentyfikować.

To kobieta w wieku około 40-50 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost ok.165 cm, włosy długie, do ramion w kolorze ciemnym, z wygolonym paskiem przez środek głowy. Najprawdopodobniej zmarła była w ciąży.

Ubrana była w tunikę w czarnym kolorze z nieczytelnym napisem koloru żółtego na wysokości klatki piersiowej; spodnie w kolorze czarnym z pasem-ściągaczem ciążowym koloru czerwono-czarnego; kurtka ortalionowa koloru czarnego z napisem na kapturze "Pit Bull West Coast"; buty sportowe marki Reebok koloru czarnego w niebieskimi wstawkami.

Znaki szczególne to bardzo charakterystyczny tatuaż z wizerunkiem pająka oraz pajęczyny zachodzącej na nadgarstek na lewym przedramieniu. Kobieta miała przy sobie pęk kluczy z brelokiem z napisem "Playtime".

Jeżeli ktokolwiek może dopomóc w określeniu tożsamości kobiety, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie, tel. 47 742 92 22 lub z każdą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA GODZ. 13. - Jak podaje kwidzyńska komenda, ustalono już tożsamość kobiety. Jest nią 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego. Policja nie podaje natomiast, czy do jej śmierci mogły się przyczynić inne osoby. Trwa intensywne dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczyny zgonu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama