Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Zapłaciłeś PIT w Gdańsku? Weź udział w loterii i wygraj samochód!

Już po raz siódmy miasto organizuje loterię „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” Każdy, kto rozliczył podatek w gdańskim urzędzie skarbowym, może wygrać atrakcyjne nagrody. Na zwycięzców czekają rowery turystyczne i nagroda główna: samochód Mazda 2 Hybrid.
  • Źródło: artykuł sponsorowany
Zapłaciłeś PIT w Gdańsku? Weź udział w loterii i wygraj samochód!

Autor: materiał prasowy

Aby się zgłosić, wystarczy do 25 sierpnia wypełnić formularz na stronie www.gdansk.pl/pit.

- Wakacyjną loterią chcemy podziękować każdemu, kto złożył zeznanie podatkowe właśnie w Gdańsku. Prawie 40 procent tych pieniędzy jest częścią dochodów miasta, które są inwestowane m.in. w infrastrukturę, rozwój miejsc pracy, edukację, opiekę zdrowotną czy kulturę – podkreśla Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

W ubiegłorocznej edycji loterii wzięły udział 15 122 osoby, z których 923 deklarowały, że pierwszy raz rozliczały PIT w Gdańsku. Wysokości dochodów z PIT dla Gdańska za 2022 rok to 1 070 326 572 zł.

Kto może wziąć udział w loterii?

Udział w loterii może wziąć każda pełnoletnia osoba, która złożyła deklarację podatkową PIT za 2022 rok w jednym z gdańskich urzędów skarbowych i wskazała Gdańsk jako miejsce zamieszkania. Meldunek w tym przypadku nie jest konieczny! Zgłoszenia do loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” należy złożyć do 25 sierpnia 2023.

Atrakcyjne nagrody

W każdej z dotychczasowych edycji loterii do wygrania były cenne nagrody. Tak też jest i w tym roku. Po rejestracji na stronie www.gdansk.pl/pit zyskuje się szansę na wygranie atrakcyjnych nagród: samochodu marki MAZDA 2 Hybrid i 15 rowerów turystycznych INDIANA X-ROAD 4.0.

Zachowaj unikatowy kod!

Po zatwierdzeniu prawidłowo wypełnionego zgłoszenia system informatyczny wyświetli na ekranie unikatowy kod rejestracyjny oraz datę i godzinę rejestracji. Dodatkowo do uczestnika, który prawidłowo wypełnił zgłoszenie, na numer podany przy rejestracji, SMSem zostanie wysłany unikatowy kod, który należy zachować. Losowanie nagród odbędzie się 8 września 2023.

Dlaczego warto rozliczyć PIT w Gdańsku?

Im więcej podatników rozliczy się w Gdańsku, tym więcej pieniędzy zasili wspólną kasę budżetu miasta. W praktyce oznacza to, że każda osoba, która złoży zeznanie podatkowe w mieście, dołoży swoją cegiełkę do rozwoju Gdańska. Pieniądze, które pochodzą od podatników, inwestowane są m.in. w przedszkola, żłobki, edukację, sport, politykę społeczną, kulturę, komunikację czy budowę dróg


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka