Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przez tydzień jest okazja do obejrzenia Picasso

Dokładnie w południe otwarto w Ratuszu Miejskim w Słupsku unikatową wystawę obrazów w ramach Baltic Art Promotion. Wśród prac, które w Słupsku można oglądać do 14 sierpnia, a w Ustce do 18 sierpnia, jest też dzieło m.in. autorstwa Pabla Picassa.
 Przez tydzień jest okazja do obejrzenia Picasso
Dokładnie w południe otwarto w Ratuszu Miejskim w Słupsku unikatową wystawę obrazów w ramach Baltic Art Promotion

Autor: fot. UM Słupsk

31 obrazów, w tym dzieła takich mistrzyń i mistrzów malarstwa jak Pablo Picasso, Edward Dwurnik, Andrzej Fogtt, Katarzyna Karpowicz, Agata Kus, Aleksandra Hońko, Jan Tarasin czy Tamara Łempicka, można oglądać do 14 sierpnia w Ratuszu Miejskim przy pl. Zwycięstwa 3 w Słupsku. Organizatorami przeglądu i promocji sztuki współczesnej są Mazowiecki Dom Aukcyjny, Hotel Grand Lubicz i Fundacja Teutsch. Warto podkreślić, że wstęp na wystawę jest bezpłatny. Obrazy można oglądać w godz. 10-15.

Natomiast od 15 do 18 sierpnia wystawa przeniesie się do Hotelu Grand Lubicz w Ustce (ul. Wczasowa 4), gdzie ostatniego dnia zaplanowano Kolekcjonerską Aukcję Sztuki oraz koncert Anny Karwan. Uwaga, liczba miejsc na aukcję i koncert jest ograniczona, ale jak sprawdziliśmy, jest jeszcze sporo wolnych miejsc. Rejestracja odbywa się przez stronę https://balticart.konfeo.com.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama