Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Gdynia: Zmiana organizacji ruchu na ul. Nowowiczlińskiej. Do kiedy będą utrudnienia?

Na zmotoryzowanych w Gdyni czekają kolejne zmiany. Tym razem nowa organizacja ruchu ruchu dotyczy fragmentu ulicy Nowowiczlińskiej w dzielnicy Dąbrowa. Została wprowadzona na okres od poniedziałku, 22 do piątku, 25 sierpnia.
remont drogi, al. Grunwaldzka w Gdańsku

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne

Zmiana organizacji ruchu na ul. Nowowiczlińskiej w Gdyni

W gdyńskim ruchu drogowym w ostatnim czasie jest sporo zmian. Jedna z nich, dotycząca skrzyżowania ulic Świętojańskiej i alei Piłsudskiego, o której pisaliśmy wcześniej, odbiła się echem i wywołała sporo konsternacji oraz rozbawienia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rowerowy absurd z Gdyni podbija Internet! Trochę Picassa, trochę Jacka Gmocha

Kolejna, już mniej spektakularna, o której kierowcy powinni wiedzieć, dotyczy ulicy Nowowiczlińskiej, a dokładniej jej części pomiędzy Leroy Merlin a Obwodnicą Trójmiasta. Na tym fragmencie został zajęty odcinek jezdni, co jest związane z kolejnym etapem prac prowadzonych w ramach inwestycji: „Utworzenie Węzła Integracyjnego transportu publicznego przy przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdynia Karwiny”. Wykonawca realizuje tam renowację kanału sanitarnego.

Prace nie mają potrwać długo, bo ich koniec jest przewidziany na piątek, 25 sierpnia. Kierownicy też nie powinni natrafić na znaczące utrudnienia na drodze, bo liczba pasów ruchu nie ulegnie zmianie. Nadal w obydwu kierunkach pozostanie do dyspozycji po jednym pasie w każdą stronę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka