remont drogi, al. Grunwaldzka w Gdańsku

Zmiany w organizacji ruchu na Przymorzu
w Gdańsku. Od środy, 17 sierpnia utrudnienia na ul. Śląskiej

Utrudnienia w dzielnicy Pomorze Małe w Gdańsku już od środy, 17 sierpnia. Zmiana ruchu drogowego podyktowana jest rozpoczynającą się budową dwóch rond na skrzyżowaniach ul. Droszyńskiego i ul. Śląskiej oraz ul. Beniowskiego, Śląskiej i ul. Szczecińskiej.
Anna
Merchel
16.08.2022 / 16:16

W dzielnicy Przymorze Małe na odcinku od skrzyżowania z ul. Arkońską do budynku przy ul. Śląskiej 5 zmieni się organizacja ruchu. Od środy, 17 sierpnia, wraz z rozpoczęciem budowy rond na dwóch skrzyżowaniach:

  • ul. Droszyńskiego i ul. Śląskiej
  • oraz ul. Beniowskiego, Śląskiej i ul. Szczecińskiej,

wyłączony z użytkowania zostanie północny pas jezdni. Ulica Śląska w kierunku torów kolejowych pozostanie ulicą jednokierunkową.

utrudnienia na ul. Śląskiej, Gdańsk
(źródło: DRMG)

– Objazd dla pojazdów jadących w przeciwnym kierunku wyznaczony zostanie ulicami: Droszyńskiego, Słowiańską, Bora Komorowskiego, Beniowskiego. W ramach zadania przewidziano także przebudowę kanalizacji deszczowej, sieci energetycznych i oświetleniowych oraz sieci gazowej – informuje Ewa Parafjanowicz-Potuczko z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.

Inwestycja nie będzie miała wpływu na ruch pieszy. Utrudnienia, według planu, potrwać mają przynajmniej do końca września 2022 roku.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze