Przemysław Zieliński w „Milionerach”

Fot. Milionerzy/TVN

Przemek Zieliński
z Tczewa walczył
w „Milionerach” o milion! Wygrał 500 tys. zł

Pytaniem za pół miliona złotych rozpoczął się czwartkowy (21.04.) odcinek „Milionerów”. Zaledwie dwa pytania dzieliły Przemysława Zielińskiego, pochodzącego z Tczewa, a od dwóch miesięcy mieszkającego w Gorzędzieju, od najwyższej wygranej. Gracz sięgnął po pytanie za milion, jednak nie udało mu się na nie odpowiedzieć i wycofał się z gry z kwotą 500 tys. zł. Gratulacje!
Redakcja
Zawsze Pomorze
21.04.2022 / 12:25
Aktualizacja
godz. 21:10

Przemysław Zieliński wygrał 500 tys. zł! Pytanie za milion dotyczyło... Misia Paddingtona.

Mieszkaniec Gorzędzieja na pytanie nie odpowiedział i zadecydował, że wycofuje się z gry. Ale z jaką kwotą! Gratulacje!

Hubert Urbański zapytał Przemka Zielińskiego o to, na co przeznaczy wygraną.

– Mamy z żoną dużo pomysłów na zagospodarowanie – mówił uczestnik gry. – Moja żona jest bardzo dobrą fotografką. Chciałbym stworzyć dla niej profesjonalne studio fotograficzne – dodał.

Wcześniej

Super zawodnik, dawno takiego nie było! to tylko jeden z komentarzy, które można przeczytać o Przemku Zielińskim na facebookowym fanpage'u "Milionerów".

Kciuki za niego trzyma nie tylko rodzinny Tczew, ale całe Pomorze oraz żona Emilia, który towarzyszy mu w studiu. Jego potyczkę śledzi także prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki. 

Grę rozpoczął w środę. Dzięki szerokiej wiedzy dotarł aż do pytania za 250 tys. zł, na które znał poprawną odpowiedź. A lekko wcale nie było... Pytanie brzmiało: "Proces odrywania się fragmentów lodowca nazywa się tak samo jak wydawanie na świat młodych u koni, krów, kotów czy świń?". Szczęśliwie tczewianin zaznaczył właściwą dopowiedź, czyli u krów. Tczewinian wszystkie koła ratunkowe już wykorzystał, dlatego teraz będzie mógł liczyć już wyłącznie na siebie. 

Kolejna część rozgrywki, której stawką jest milion złotych, już w czwartek o godz. 20:55. 

„Milionerzy”

„Milionerzy” to teleturniej, który w Polsce od wielu lat cieszy się popularnością. Na tych, którzy najszybciej odpowiedzą na pytanie kwalifikujące, czeka rozgrywka o okrągły milion złotych i 12 pytań. W trakcie gry skorzystać może z trzech kół ratunkowych: pół na pół, pytania do publiczności i telefonu do przyjaciela. Gospodarzem programu jest znany i lubiany Hubert Urbański. 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze