Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa
Reklama

Na Pomorzu zlikwidowano lokale z nielegalnym hazardem

Ponad 40 lokali na terenie województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego zamknęła i zlikwidowała Krajowa Administracja Skarbowa. Odbywał się w nich nielegalny hazard. Zatrzymano siedem osób, ale niewykluczone są kolejne zatrzymania.
Ponad 40 lokali na terenie województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego zamknęła i zlikwidowała Krajowa Administracja Skarbowa (Fot. KAS)

Krajowa Administracja Skarbowa, pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, zatrzymała siedem osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która organizowała nielegalne gry hazardowe w ponad 40 punktach na terenie województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Do lokali tych obsługa wpuszczała zweryfikowanych klientów.

Jak informuje Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku, grupa przestępcza mogła uzyskać dochód w wysokości co najmniej 2,5 mln zł.

Podczas akcji przeszukano jednocześnie 20 miejsc, w których zabezpieczono 440 tys. zł, dzieła sztuki i biżuterię, złoto inwestycyjne oraz 3 samochody i motocykl. Dodatkowo w jednym z lokali wykryto linię produkcyjną do wytwarzania nielegalnych papierosów, oraz ponad 4 tony krajanki tytoniowej i papierosy.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa
Reklama