Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Wirtualna edycja gry Spy Guy wkrótce na PC i Nintendo

Nie tak dawno, bo w Dzień Jedności Kaszubów oficjalną premierę miała jedna z wersji planszowej gry Trefla „Spy Guy”. A tuż przed świętami ogłoszono, że na początku kwietnia zadebiutuje wirtualna wersja tej rozgrywki i dostępna będzie ona zarówno na komputery PC, jak i na Nintendo Switch.

„Spy Guy Hidden Objects Deluxe Edition” - to wirtualna edycja planszowej gry detektywistycznej od Trefla. Trafi ona na rynek 5 kwietnia. Gra wydana będzie w aż 16 językach. Będzie dostępna w serwisie Steam i na Nintendo Switch. Jej limitowana edycja na PC pojawi się na platformie Amazon. Użytkownicy konsol Playstation i Microsoft Xbox muszą poczekać na grę do 2025 roku.

- Wersja na PC zawierać będzie mapy dobrze znane graczom z wersji mobilnej i planszowej - ale z odświeżoną, animowaną grafiką, trudniejszymi trybami i nowym sposobem ich wyszukiwania, tj. z perspektywy całej mapy. Nowością w grze będzie moduł rozwiązywania zagadek z trzema poziomami trudności i zupełnie nowymi osiągnięciami – informują w gdyńskim Treflu.

Gra Spy Guy to wielokrotnie już nagradzana rodzinna gra planszowa, która na fali swoich sukcesów w ostatnich miesiącach pojawiała się w różnych wydaniach. Najnowsza, Spy Guy Pomorskie miała swoją premierę w marcu podczas Dnia Jedności Kaszubów. Teraz zapowiadane są nawet wersje karciana oraz Dinozaury. 
 


 


 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka