Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Festiwal Punk Fest w Gdańsku! Dla fanów spod znaku irokeza

Zbliża się wielkie, punkowe święto, wydarzenie wyjątkowe dla fanów starego, dobrego punk rocka. Już w najbliższą sobotę 11 grudnia, w gdańskim klubie B90 przy ul. Elektryków na dwóch scenach zagrają muzycy spod znaku irokeza.
(fot. materiał organizatora)

Punk Fest to jedyna tak duża cykliczna impreza skierowana do fanów takiej muzyki. Już na stałe wpisała się w kalendarz rockowych wydarzeń w Polsce. Galicja Productions po raz kolejny zbierze na jednym koncercie zespoły, które od lat cieszą się kultowym statusem wśród rodzimych punkowców.

Po krakowskiej, katowickiej, warszawskiej i rzeszowskiej edycji przyszedł czas na odsłonę Punk Fest w Gdańsku. W ramach tego festiwalu, klasycy rodzimego grania spod znaku irokeza zagrają po raz pierwszy w klubie B90Wystąpi tam czołówka polskiej sceny punkrockowej: KSU, Sex Bomba,The Bill, Gaga, Zielone Żabki, Alians, Włochaty, Leniwiec, Moskwa, Prawda, Nauka O Gównie, Uliczny Opryszek oraz WC.

Organizatorzy festiwalu nie ukrywają, że będziemy stworzenie takiego wydarzenia muzycznego ma duży związek z ich prywatnymi upodobaniami muzycznymi. „ Możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach."- zwracają się do fanów punk rocka i zapraszają na festiwal.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka