Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej jednak bez koncertu?

Jeśli planowaliście wybrać się na koncert m.in. Cleo podczas otwarcia kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej, to jeszcze wstrzymajcie się z planami. Jak donosi nieoficjalnie "Press" nowy prezes TVP nie tylko zrezygnował z występu artystów disco-polo, których kochał i uwielbiał Jacek Kurski, ale również z organizacji całego koncertu.
Przekop Mierzei Wiślanej ma zostać otwarty 17 września (Fot, Materiały prasowe NDI/BESIX)

Były już prezes TVP Jacek Kurski kochał artystów disco polo i dawał temu dowód przy każdej okazji. Nie było ważnej „telewizyjnej” imprezy, podczas której nie śpiewałby Zenek Martyniuk i inni artyści tego gatunku muzyki.

Nikogo nie zdziwił więc zbytnio pomysł organizacji przez TVP koncertu nawet przy okazji otwarcia kanału przez Mierzeję Wiślaną. Tu jednak, według ostatnich wieści - oprócz artystów disco-polo - miała także wystąpić m.in. Cleo, co zresztą sama potwierdza (nadal) na swoim profilu społecznościowym.

Po nagłej zmianie prezesa TVP media obiegła informacja, iż nowy szef spółki Mateusz Matyszkowicz, miał zdecydować o rezygnacji z disco-polo w trakcie koncertu.

W czwartek, 8 września, serwis „Press” podał jednak, iż 17 września koncertu w ogóle nie będzie, gdyż „nowy prezes miał uznać, że to nie jest dobry moment na imprezę z muzyką taneczną”.

Przypomnijmy, 17 września to nie data przypadkowa w historii Polski. Tego dnia bowiem, w 1939 roku, na Polskę napadli Sowieci.

Wysłaliśmy do TVP pytanie, czy prawdą jest, że koncert został odwołany. Czekamy na oficjalne potwierdzenie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama