Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Rolnicy znów będą protestować. Które drogi zablokują?

Akcja protestacyjna środowisk rolniczych zapowiadana jest w najbliższy czwartek, 4 kwietnia na ulicach Pruszcza Gdańskiego. Trzeba się przygotować na możliwe utrudnienia w ruchu. Warto poszukać alternatywnych dróg.
protest rolników
Akcja protestacyjna rolników odbędzie się w Pruszczu Gdańskim w czwartek, 4 kwietnia

Autor: KPP Pruszcz Gdański

Protest rolników w Pruszczu Gdańskim. Które drogi zablokują 4 kwietnia?

Przedstawiciele środowisk rolniczych zapowiedzieli przeprowadzenie w czwartek, 4 kwietnia akcji protestacyjnej na terenie Pruszcza Gdańskiego. Od godziny 10 do 14 ciągniki i maszyny rolnicze będą przemieszczać się ulicami: 

  • Powstańców Warszawy (droga wojewódzka 227), Chopina, Grunwaldzką (droga krajowa 91) oraz Wojska Polskiego

Na tych ulicach – oraz na drogach sąsiednich czy dojazdowych – mogą wystąpić spowolnienia i utrudnienia w ruchu pojazdów.

Na miejscu obecni będą policjanci drogówki oraz prewencji, którzy mają zabezpieczać zgromadzenia oraz, w razie potrzeby, ręcznie regulować ruch samochodowy. Warto być na to przygotowanym i pamiętać, że wydawane przez policjantów polecenia mają pierwszeństwo i wyższy status niż sygnały świetlne czy znaki drogowe. Trzeba je bezwzględnie wykonywać.

Policjanci proszą o korzystanie, w miarę możliwości, z dróg alternatywnych, unikanie podróży, jeśli nie są niezbędne, także o podróżowanie koleją.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka