Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Międzynarodowe Targi Architektury KIAF w AmberExpo w Gdańsku

W AmberExpo w dniach 14-15 listopada odbywa się pierwsza w Gdańsku edycja Międzynarodowych Targów Architektury KIAF. Przed uczestnikami inspirujące rozmowy, nowe kontakty i liczne okazje do zdobycia wiedzy. Tematem przewodnim jest dekarbonizacja.
Międzynarodowe Targi Architektury KIAF, AmberExpo, Gdańsk 2024
Międzynarodowe Targi Architektury KIAF odbywają się w Gdańsku po raz pierwszy

Autor: Kinga Kalenik | Zawsze Pomorze

Wydarzenie skierowane jest do profesjonalistów: architektów, architektów wnętrz, projektantów, shopfittersów, deweloperów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kierowników budowy, więc tych wszystkich, którzy chcą mieć realny wkład w przyszłość architektury, cenią sobie dobry design oraz rozumieją potrzeby inwestorów. Wystawcami są producenci materiałów, instalacji, technologii budowlanych, systemów fasadowych i dachowych oraz materiałów wykończeniowych i wnętrzarskich.

Międzynarodowe Targi Architektury KIAF po raz pierwszy w Gdańsku

Międzynarodowe Targi Architektury KIAF, AmberExpo, Gdańsk 2024

KIAF to połączenie biznesu, edukacji i rozrywki – oprócz oferty wystawców, na uczestników czekają dwudniowy program szkoleniowy, konkurs Wzorcownia na najlepszy mood board, w którym najbardziej twórcze kreacje zostaną nagrodzone wyjazdem do Włoch, oraz konferencja Salon Budownictwa Modułowego wraz z wystawą.

Program szkoleniowy obejmuje prelekcje i panele z udziałem wybitnych architektów. Wśród zaproszonych gości – m.in. Jan Sikora z Sikora Wnętrza, Przemek Gawęda, Architect of the Year, Monika Sałata, autorka projektu nowej kawiarni na Dworcu Głównym w Gdańsku czy Aleksandra Korzeniowska z Moon Design. 

Istotną rolę w programie merytorycznym odgrywa również SARP Oddział Wybrzeże. Swoją wiedzą dzielą się m.in. Marcin Garbacz, Tomasz Bogusz czy Dorota Rudawa.

#warsztaTY natomiast to dedykowana przestrzeń dla wystawców i architektów, gdzie odwiedzający poczują unikatową atmosferę sprzyjającą zarówno nauce, jak i nawiązywaniu wartościowych kontaktów. Jednym z kluczowych elementów są interaktywne szkolenia produktowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych prezentacji, te spotkania oferują uczestnikom możliwość bezpośredniej interakcji z produktami oraz ekspertami. Dzięki temu architekci i wystawcy mogą na własnej skórze doświadczyć funkcjonalności i innowacyjności prezentowanych rozwiązań, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji zakupowych oraz projektowych.

W tym roku w ramach targów odbywa się także konferencja wraz z wystawą – Salon Budownictwa Modułowego. W programie panele dyskusyjne oraz prelekcje, które rzucają światło na relację pomiędzy pracą architekta a dynamicznym obszarem budownictwa modułowego, prezentacja najnowszych trendów, wyzwań i perspektywy na przyszłość.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama