Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert charytatywny dla Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego. Wystąpi New Heaven

Już 9 czerwca o godzinie 17:00 w Stacji Kultura przy ulicy Dworcowej 8A odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, na który serdecznie zaprasza Kościół Adwentystów Dnia Siódmego oraz Fundacja Lęborskie Hospicjum Stacjonarne. Na scenie wystąpi znany i lubiany zespół New Heaven, który wykonuje muzykę chrześcijańską w spokojnym, softrockowym klimacie.
Koncert charytatywny dla Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego. Wystąpi New Heaven
Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie projektu Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego

Autor: FB New Heaven

Zespół New Heaven tworzą utalentowani muzycy niemal z całej Polski. Grupa istnieje już ponad 12 lat, a ich misją jest poprzez swoją twórczość pomagać ludziom zbliżać się do Boga. Grupa zagrała dziesiątki koncertów charytatywnych w Domach Samotnej Matki, domach opieki a także zakładach karnych. Do tej pory nagrali trzy płyty, w tym jedną studyjną zatytułowaną „Na Nowo” (2021), zawierającą 12 autorskich piosenek. Muzyka New Heaven to unikalne połączenie soft rocka z elementami jazzu, co czyni ich koncerty niezapomnianym przeżyciem.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie projektu Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego. Choroby nowotworowe stanowią w Polsce drugą najczęstszą przyczynę zgonów. Rocznie z powodu nowotworów umiera niemal 100 tys. ludzi, co oznacza, że każdego dnia zabijają one prawie 300 osób. W hospicjach w całej Polsce brakuje miejsc.

CZYTAJ TAKŻE: Wejdą o świcie do morza, by wspomóc hospicjum. Zostań jednym z tysiąca Aniołów

W powiecie lęborskim, liczącym ponad 66 tys. mieszkańców, brakuje hospicjum stacjonarnego. Na miejsce w hospicjach z innych miejscowości średnio czeka się po 3-4 tygodnie. Środki zebrane w trakcie koncertu wspomogą projekt budowy hospicjum. 

- Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i szlachetnych inicjatyw do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Razem możemy uczynić wiele dobrego! – zachęca Jacek Igłapastor Diecezji Zachodniej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 9 czerwca 2024 (niedziela)
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Stacja Kultura, ul. Dworcowa 8A, Lębork
  • Organizator: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego i Fundacja Lęborskie Hospicjum Stacjonarne
  • Wykonawca: Zespół New Heaven

„Ten artykuł został wsparty przez program grantowy „Media lokalne na rzecz demokracji” Journalismfund Europe”

JFE

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama