Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Jadłodzielnia w Kwidzynie - wstaw tu zbywającą żywność!

Jadłodzielnia powstała przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Możemy do niej wstawić produkty żywnościowe, których mamy w nadmiarze - w trakcie świąt warto pamiętać o takiej możliwości.

23.12.2021 14:18
Za kierownicą bmw pod wpływem narkotyków

Kierowca samochodu bmw napotkanego przez policjantów na jednej z ulic Sztumu sprawiał wrażenie swą jazdą, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Okazało się, że jest trzeźwy, za to pod wpływem narkotyków. Środki odurzające miał też w samochodzie. Mężczyzna został zatrzymany.

23.12.2021 14:06
Nerwy na widok policjantów, narkotyki [nl] w kieszeni

Trzy gramy marihuany miał przy sobie mężczyzna zatrzymany przez policjantów na terenie Kwidzyna. Okazał się być poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, został już doprowadzony do aresztu.

23.12.2021 13:49
Reklama
Kraksa dwóch aut [nl] w Kwidzynie! Jeden [nl] z kierowców ranny

Prawdopodobnie to niezachowanie bezpiecznej prędkości jazdy było przyczyną wypadku, do którego doszło na ul. Żwirki i Wigury w Kwidzynie. Kierujący samochodem opel omega stracił panowanie nad autem i uderzył w opla corsę.

23.12.2021 13:38
Siatkarze Trefla Gdańsk awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski

Gdańska drużyna jechała do Bielska-Białej po zwycięstwo w meczu z BBTS. Plan udało się zrealizować. Siatkarze Trefla Gdańsk awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski.

23.12.2021 13:11
Opiekunka okradła podopiecznego! Grozi jej więzienie

Policjanci zatrzymali 45-letnią mieszkankę Gdyni. Mundurowi ustalili, że kobieta ta, pracując w firmie zajmującej się starszymi osobami, ukradła 82-letniemu mężczyźnie 3 tys. zł. Opiekunka usłyszała już zarzuty. Za to przestępstwo grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

23.12.2021 13:08
Reklama
film „Johnny”
„Johnny” to film [nl] z przesłaniem, żeby zawalczyć o to, co w życiu najważniejsze

Kto kogo wybrał? Dobre pytanie. Od pierwszych sekund znajomości z księdzem wiedziałem, że trafiłem na człowieka jednego na milion – mówi Maciej Kraszewski scenarzysta i koproducent filmu „Johnny”.

23.12.2021 12:45
Złote, srebrne i brązowe gwiazdki dla pomorskich klubów od PZPN

Osiem pomorskich klubów piłkarskich zostało wyróżnionych przez Polski Związek Piłki Nożnej w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. To prestiż, pomoc dla klubów i ich zobowiązanie.

23.12.2021 12:29
Elektrownia jądrowa [nl] i działka Daniela Obajtka. „Zestawienie tych faktów to manipulacja”

A jednak na Pomorzu, na styku wsi Lubiatowo i Kopalino stanie pierwsza polska elektrownia atomowa. Duże znaczenie miał bliski dostęp do wody. Poinformował o tym inwestor – spółka Polskie Elektrownie Jądrowe. Business Insider informuje, że we wsi Kopalino działkę ma prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Ten jednak tłumaczy, że działkę owszem posiada, ale "od planowanej inwestycji dzieli ją kilka kilometrów. Zestawianie tych faktów być może jest klikalne, ale jest też manipulacją".

23.12.2021 11:56
Reklama
Podejrzani o strzały [nl] w okno domu sędziego [nl] z Miastka w rękach policji!

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o oddanie strzałów z broni w okno domu sędziego z Miastka, oraz podpalenie znajdującej się na posesji wiaty ogrodowej. To mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego w wieku 36 i 44 lat.

23.12.2021 11:30