Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Krzysztof Rutkowski szuka Grzegorza Borysa! Oferuje nagrodę za „żywego lub martwego”

„Za wskazanie żywego lub martwego” podejrzanego o zabójstwo 6-letniego synka Grzegorza Borysa z Gdyni, biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego zapowiada nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych. Znany i kontrowersyjny detektyw ogłosił w środę, 25 października „operację specjalną” w związku z poszukiwaniem zbiega.
Krzysztof Rutkowski

Autor: Krystyna Paszkowska I Zawsze Pomorze

WIĘCEJ O SPRAWIE GRZEGORZA BORYSA! 

Krzysztof Rutkowski będzie szukał Grzegorza Borysa

„Mając na uwadze bardzo duże doświadczenie w poszukiwaniach osób ściganych na terenie Polski i poza jej granicami Biuro Rutkowski podejmuje w dniu dzisiejszym operacje specjalną poszukiwań zbiega-podejrzanego o zabójstwo Grzegorza Borysa” – napisał w opublikowanym w środę 25 października w „komunikacie specjalnym” Krzysztof Rutkowski.

CZYTAJ TEŻ: Zabójstwo 6-latka w Gdyni. Grzegorz Borys nadal poszukiwany. Służby przeszukują las

Decyzja o włączeniu się w poszukiwania, podejrzanego o zabójstwo 6-letniego syna, gdyńskiego żołnierza Marynarki Wojennej, którego nie udało się zatrzymać od piątku 20 października, tłumaczona jest „brakiem efektywnego działania ze strony policji i innych służb”. Biuro Rutkowski, które przekonuje, że gwarantuje anonimowość i podaje alarmowy numer kontaktowy: tel. +48-600-007-007 oferuje nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych za „wskazanie żywego lub martwego” 44-latka.

Wobec podejrzanego o zabójstwo mężczyzny sąd wydał Europejski Nakaz Aresztowania. Tymczasem równocześnie od 5 dni, wciąż trwają poszukiwania prowadzone m.in. przez policję oraz żandarmerię wojskową. Służby, których prace ogniskują się obecnie na fragmentami lasu pomiędzy gdyńskimi Karwinami a Chwarznem ostrzegają, że poszukiwany mężczyzna jest „szczególnie niebezpiecznym przestępcą”.

Policja apeluje, by nie próbować zatrzymywać mężczyzny samodzielnie. Każdy kto ma wiedzę, która może pomóc w jego zatrzymaniu, powinien dzwonić do Komendy Miejskiej Policji w Gdyni 47 74 21 222 lub na numer alarmowy 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka