Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa
Reklama

Grzegorz Borys nadal poszukiwany. Policja apeluje ws. drogi na cmentarze!

Trwają intensywne poszukiwania Grzegorza Borysa podejrzewanego o zabójstwo 6-letniego chłopca, równocześnie w okolicach cmentarzy coraz bardziej tężeje ruch samochodowy, pojawiają się licznie mieszkańcy porządkujący mogiły swoich bliskich. Policjanci apelują, by zachować ostrożność, stosować się do poleceń funkcjonariuszy policji oraz służb mundurowych, nie lekceważyć apeli Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.
Grzegorz Borys nadal poszukiwany. Policja apeluje ws. drogi na cmentarze!

Autor: KWP Gdańsk

Grzegorz Borys. Apel policji ws. cmentarzy

Szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza, w do której zaangażowano wszystkie dostępne siły i środki niejako "nakłada się" na przygotowania do uroczystości Wszystkich Świętych. Dlatego Komenda Wojewódzka Policji apeluje do wszystkich, którzy w najbliższych dniach udawać się będą w rejony nekropolii, by stosowali się do alertów Rządowego Centrum Bezpieczeństwa oraz poleceń i apeli policjantów.

Chodzi zwłaszcza o unikanie kompleksów leśnych, gdzie prowadzone są poszukiwania, o nieskracanie drogi dojścia w rejon nekropolii poprzez lasy otaczające niektóre cmentarze na terenie metropolii Trójmiasta. Policja apeluje o korzystanie z głównych dróg prowadzących do cmentarzy. 

- Ponadto przypominamy o skrzynce dedykowanej na wszelkiego rodzaju informacje dotyczące poszukiwanego Grzegorza Borysa: [email protected]. Każda informacja jest przez policjantów sprawdzana, nawet jeśli nie mamy pewności, że polega na prawdzie, warto przekazać ją policjantom. Tylko celowe wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy jest przestępstwem - dodaje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

WIĘCEJ O SPRAWIE GRZEGORZA BORYSA!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa
Reklama