Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa
Reklama

Zabójstwo 6-latka w Gdyni. Grzegorz Borys zostawił list? Obława trwa

Wciąż trwa obława z udziałem policjantów, żołnierzy, strażaków i strażników leśnych na 44-letniego Grzegorza Borysa. Żołnierz w czynnej służbie podejrzany o zabójstwo swojego 6-letniego syna, miał zostawić krótki list.
zabójstwo dziecka w Gdyni, ojciec

Autor: Facebook | Pomorska Policja

Aktualizacja | 25.10.2023 r.

godz. 19:30

Do osób przebywających na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i powiatu kartuskiego znów trafił alert RCB dotyczący poszukiwań Grzegorza Borysa. Działaniami objęty jest cały Trójmiejski Park Krajobrazowy.

– Uwaga! Policja prowadzi w Gdyni poszukiwania Grzegorza Borysa. Nie utrudniaj działań służb i nie wchodź do lasu na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego – poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w rozsyłanych wiadomościach SMS.

Aktualizacja | 24.10.2023 r.

godz. 14:15

– Policja w Gdyni prowadzi poszukiwania Grzegorza Borysa. Nie utrudniaj działań służb i nie wchodź do lasu pomiędzy Karwinami a Chwarznem – SMS o takiej treści został przesłany do osób przebywających na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz powiatu kartuskiego.

Aktualizacja

godz. 16:00

Z lądu i z powietrza policjanci szukają Grzegorza Borysa, który podejrzany jest o zabójstwo 6-letniego syna. Nad przeszukiwanymi terenami lata policyjny śmigłowiec Bell-407GXi należący do Zarządu Lotnictwa Policji Głównego Sztabu Policji KGP.

Mimo pogody poszukiwania nie zostały przerwane nawet na minutę. Codziennie 24h na dobę od momentu zgłoszenia pracują policjanci, którzy metr po metrze sprawdzają wytypowane miejsca. W nocy pracowali policjanci oddziału prewencji z Gdańska, Bydgoszczy, Olsztyna, Poznania i Łodzi. Przeczesywane są lasy, w poszukiwania zaangażowani są przewodnicy z psami patrolowo-tropiącymi oraz z psami wyszkolonymi do wyszukiwania zapachów zwłok ludzkich.

Odzew po publikacji wizerunku jest bardzo duży. Wszystkie informacje są bardzo dokładnie weryfikowane przez policjantów. Aby uporządkować wszystkie sygnały, które spływają, policjanci założyli dedykowaną skrzynkę e-mail, na którą można przesyłać wszystkie informacje, które dotyczą Grzegorza Borysa: [email protected]

WIĘCEJ O SPRAWIE GRZEGORZA BORYSA! 

Zabójstwo w Gdyni. Grzegorz Borys miał zostawić list

"Przepraszam za wszystko, wszyscy jesteście bestiami" – tak według wp.pl brzmiała treść odręcznie napisanego listu znalezionego przez policjantów w piątek, 20 października 2023 roku w mieszkaniu w Gdyni, gdzie znajdowało się ciało 6-latka oraz zwłoki psa.

Dokument – zgodnie z na razie niepotwierdzoną relacją portalu - trafił do akt śledztwa. Jego autorem jest najpewniej Grzegorz Borys – ojciec chłopca, poszukiwany przez policję pod zarzutem dokonania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zabójstwo 6-latka w Gdyni. Policja publikuje nowe zdjęcia Grzegorza Borysa!

- Przyczyną śmierci był wstrząs krwotoczny współistniejący z niedotleniem mózgu w wyniku masywnego krwotoku z uszkodzonych dużych naczyń krwionośnych w obrębie rozległej rany ciętej szyi – relacjonowała ustalenia sekcji zwłok w niedzielę 22 października, prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowe w Gdańsku.

Przepraszam za wszystko, wszyscy jesteście bestiami

Do zbrodni doszło przy ul. Górniczej na gdyńskim Fikakowie. Ciało synka m.in. z ranami szyi zadanymi nożem, odnalazła przed godziną 10 rano w piątek jego matka, która w mieszkaniu natrafiła również na zwłoki psa. Zwierzę zginąć miało od obrażeń zadanych tym samym narzędziem.

O zabójstwo sześciolatka, podejrzany jest jego ojciec, za którym trwa obława.

ZOBACZ TEŻ: Gdynia: Zabójstwo sześcioletniego dziecka! Trwa obława. Policja poszukuje ojca

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Angelija 23.10.2023 15:16
A mi to zaczyna wszystko śmierdzieć. Dlaczego nie zostało ujawnione nagranie jak uciekał, tylko materiał kilka dni sprzed zajścia? Albo to zrobił i idealnie zaplanował albo został wrobiony. Sprawdzić żonę i innych. Napis nielogiczny na kartce

Reklama
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa
Reklama