Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Poszukiwania Grzegorza Borysa. Policja dziękuje za zbiórkę, ale zapewnia, że policjanci mają co jeść

W ostatnich dniach głośno było o zbiórce jedzenia i napojów na rzecz policjantów zaangażowanych w poszukiwania Grzegorza Borysa. Wielu Internautów krytycznie oceniło ten pomysł, uznając, że policja w tym zakresie sobie nie radzi. Mundurowi zapewniają jednak, że zbiórka jest inicjatywą własną podmiotu zewnętrznego, a funkcjonariusze mają zabezpieczone pożywienie.
Poszukiwania Grzegorza Borysa. Policja dziękuje za zbiórkę, ale zapewnia, że policjanci mają co jeść

Autor: KWP Gdańsk

WIĘCEJ O SPRAWIE GRZEGORZA BORYSA!

Poszukiwania Grzegorza Borysa. Zbiórka na rzecz policjantów

Kilka dni temu internet rozgrzała wiadomość o zbiórce batonów proteinowych i napojów energetycznych dla służb, które poszukują Grzegorza Borysa. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 6-letniego syna. Od ponad tygodnia trwa obława, ale na razie jego poszukiwaniania nie przyniosły żadnego efektu.

Wielu Internautów uznało, że skoro konieczna jest zbiórka na rzecz policji, to służby mundurowe w tym zakresie sobie nie radzą. Nic bardziej mylnego. Sama zbiórka jest inicjatywą własną Fundacji Przedsiębiorcy Pomagają, a posiłki funkcjonariusze mają zapewnione przez pracodawcę. 

- Dziękujemy za wszystkie inicjatywy dotyczące wsparcia policjantów, którzy nawet na chwilę nie ustają w poszukiwaniach Grzegorza Borysa. Wszelkiego rodzaju zbiórki i inicjatywy powstają niezależnie od nas. Jesteśmy wdzięczni, za to, że mieszkańcy naszego regionu myślą o nas, doceniają naszą pracę i wspierają dobrym słowem - czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Funkcjonariusze podkreślają, że ich zaplecze logistyczne oraz zaplecze innych służb jest na wysokim poziomie. Policjanci, którzy pełnią służbę w terenie mają zapewnione ciepłe posiłki oraz napoje. Dbają o nich przede wszystkim przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego Niezależnych Samorządowych Związków Zawodowych Policjantów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka